„Kobitki” pędziły na złamanie karku. Powód?

Policjanci jastrzębskiej grupy „Speed” kilka dni temu na ulicy Pszczyńskiej zatrzymali peugeota, którym kierowała 28-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego. Kobieta w terenie zabudowanym poruszała się z prędkością 104 km/h. Kierującej zostały zatrzymane uprawnienia na trzy miesiące oraz została ukarana mandatem karnym i 10 punktami karnymi.

Kolejna kierująca została zatrzymana dzień później, także na ulicy Pszczyńskiej. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. 43-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego pozwoliła sobie na jazdę 110 km/h w terenie zabudowanym. W efekcie została ukarana mandatem karnym, 10 punktami karnymi i zatrzymano jej prawo jazdy. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Swd i ści.wszystko i na temat,dla nich powinno być odrazu oczko i 2 tysiące .pozdrswiam tych co podwójną ciągłą na pszczýńskiej przekraczają nagminnie na parking
    kwk zofiówka, wczoraj reno rejestracja swd

    1. Andrzeju jaszczymbioku…jaszczymbioki też łamią przepisy. Aczkolwiek co do,, dziwnych” manewrów kierowców SWD nie mam zastrzeżeń. Co chwila widzę na wiślance różne dziwne sytuacje w ich wykonaniu. Np. Skręcanie w lewo do pysznej stajenki z pasa w kierunku Wisły. Nie wspomnę już o nie patrzenie w lusterka.

    1. Niestety ale kierowy SCI mają coś z garami pomieszane. Jak jedzie ostatni to musi wyprzedzić i na ostro wpierniczyć się pod maskę byle być przed a nie ostatni.
      Taka manie związana z miejscem zamieszkania? Jest nikim ale jednak nie do końca bo ktoś jest na końcu?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry