Koka nie dała się kwarantannie

Młoda ekipa Klubu Judo Koka ma za sobą przyzwoity start w rozegranych w Bielsku-Białej Mistrzostwach Śląska. Podopieczni Mateusza Klimka i Rafała Mączyńskiego wywalczyli trzy brązowe medale, na które złożyły się udane występy Judyty Góry (57 kg, U16), Weroniki Pomorskiej (57 kg, U14) i Kacpra Nowaka (32 kg, U14).

Obok medalistów w Bielsku-Białej walczyli także Wiktor Filipczyk (4. miejsce), Kasjan Piotrowski, Yann Bujak i Alicja Lada (5. miejsca) oraz Marta Lada, Amelia Radzewicz, Dawid Wojciechowski i Gracjan Rózga. W klasyfikacji medalowej Koka zajęła 28. lokatę. Należy przy tym dodać, iż z powodu kwarantann jastrzębianie wystąpili na Podbeskidziu w okrojonym składzie, a mimo to przywieźli trzy lokaty na podium.

Warto także wspomnieć, iż wyżej wymieniony tercet brązowych medalistów to nie jedyni jastrzębscy laureaci zmagań, bowiem w kategorii do 46 kg U16 srebro zdobył uczeń Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego i były zawodnik Koki Patryk Żemła, obecnie walczący w barwach Polonii Rybnik.

Źródła: Facebook / KJ Koka, szjudo.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.