Kolejny bieg… tylko dla kobiet!

Wprawdzie wciąż trwa rywalizacja w ramach wyzwania “Run Forrest – od Morza do Tatr”, ale nie oznacza to, iż na tej pół-wirtualnej imprezie zakończą się biegowe propozycje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji… przynajmniej dla kobiet!

Jak czytamy na profilu “Jastrzębie Biega” na Facebooku, w marcu panie będą mogły wziąć udział w rozgrywanym na podobnych zasadach wyzwaniu “Women Power Run”, przy czym tu ramy czasowe ograniczone są do dni od 8 do 31 marca.

– Wystartuj w Women Power Run i pokaż kobiecą siłę. Rozpocznij wyzwanie 8 marca czyli w „Dzień Kobiet” i powalcz o odlotowy medal, bandamkę i kobiecą koszulkę mocy. Wyzwanie Women Power Run to wyzwanie adresowane tylko dla kobiet, które polega na przebiegnięciu lub przemaszerowaniu jak największej ilości kilometrów poczynając od 8 marca (choć można też później), a kończąc 31 marca. Sprawdź się, baw albo rywalizuj! Plan minimum to 20 km do końca marca. Mężczyzn zapraszamy do kibicowania i zakupu voucherów startowych dla swych lepszych połówek – czytamy w regulaminie zawodów.

Warto dodać, że w ramach imprezy przeprowadzona będzie także akcja charytatywna, bowiem dwa złote z każdego wpisowego przekazane zostanie na rehabilitację Zuzi z Jastrzębia-Zdroju. Oczywiście każdy startujący będzie miał także możliwość dołożenia własnej cegiełki do tej akcji.

Wpisowe wynosi 43 zł i w jego ramach uczestniczka ma zapewnioną: kompleksową, codzienną obsługę informatyczną wyzwania, prowadzenie wszelkich klasyfikacji, możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowych certyfikatów w wersji elektronicznej, pamiątkowy medal (warunkiem otrzymania jest pokonanie minimum 20km), chustę kobiecej mocy – bandamkę oraz statuetki dla trzech najlepszych kobiet open.

Jastrzębie Biega na Facebooku >>

Zapisy i regulamin Women Power Run >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny