Kolejnych 15 ofiar koronawirusa

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowały kolejne 183 osoby (w połowie grudnia było ich ponad 500 – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 11 315 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 2,96. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło 15 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosły 243 osoby.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 28 grudnia, 17 przypadków zakażenia koronawirusem: 3 w Ruchu Borynia, 2 w Ruchu Zofiówka, 1 w KWK Pniówek, 5 w KWK Budryk, 1 w Ruchu Knurów i 5 w Ruchu Szczygłowice. Od początku epidemii łącznie zainfekowanych zostało 6805 pracowników, aktualnie wyzdrowiało 6747 osób. Na kwarantannie przebywa 100 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

 1. Taa, w Skandynawii od dawna słynącej z najniższej korupcji, podobnie jak Singapur, też walczą z Covidem i jakoś Twoich rewelacji nie potwierdzają. Ktoś tam coś tam przebadał i jak zwykle brak linków.

  1. Byłoby dobrze, gdybyśmy zastosowali wariant szwedzki. Szwedzi nie mają nadmiarowych zgonów tak jak my… właśnie dlatego, że nie zamknęli służby zdrowia przed pacjentami.
   To dziwne, że pomimo przynależności do tajnych stowarzyszeń, rodzina królewska pozwoliła na brak bezsensownych lockdownów. Reszta rządów buduje globalną wioskę na modłę nwo (dyrektywy wydaje “niezależne” who).
   Wyłamały się Texas, Floryda i Arizona. Tam życie toczy się względnie normalnie, jak przed dwoma laty. Słabo zakeczupowana jest też Afryka…
   Co, nie powiedzieli ci w mediach pomiędzy bajeczkami o deltach omnicośtam i muuu?

   1. Nauczyłbyś się czytać ze zrozumieniem. Skandynawię podałem jako przykład państw z minimalna korupcją które też walczą z covidem i to za pomocą szczepień. Średnio ponad 75 % zaszczepionych obywateli. U nas nie tyle zamknęli szpitale, tyle co zostały one zapełnione niezaszczepionymi o poglądach zbliżonych do Twoich. I po prostu więcej pacjentów się w nich nie zmieści. Albo nie ma się nimi kto zająć bo jedna pielęgniarka całego oddzialu na dyżurze nie obskoczy. Szkoda dłuższego tłumaczenia bo i tak masz swoje filmiki na youtubie. Na marginesie ostatnio Szwedzi wprowadzili restrykcje dla niezaszczepionych. Swoją drogą proponować amantadynę od Big Pharmy zamiast staropolskiego spuszczania krwii. Zawiodłem się 🙂

    1. Ale pierdoły piszesz, dla virusa nie ma różnicy czy zaszczepiony czy nie. WSZYSCY chorują tak samo i umierają. Po co ta propaganda ??? Tu masz przekrój komunikatów z prasy i TV od ponad dwóch lat….wniosek ??
     1. Zaszczypani nie zarażą się.
     2. Zaszczypani mogą się zarazić, ale nie zachorują.
     3. Zaszczypani mogą zachorować, ale przebieg choroby będzie lekki.
     4. Zaszczypani mogą mieć ciężki przebieg choroby, ale nie trafią pod respirator.
     5. Zaszczypani mogą potrzebować leczenia respiratorem, ale nie umierają.
     6. Zaszczypani mogą umrzeć, ale nie w cierpieniu.
     7. Zaszczypani mogą umrzeć w bólu i cierpieniu, ale z czystym sumieniem.
     8. Zaszczypani, którzy umarli, idą do nieba, gdyż troska o innych była dla nich priorytetem…

 2. Tak, covidianinie. Te 227 osób należałoby przebadać/zrobić sekcję zwłok – aby się przekonać co było powodem ich śmierci… takie badania robili pojedyńczy lekarze (bez wiedzy wyznawców covida z korporacji rząd/farmacja/”naukowcy”). I jakoś nigdy nie wyszło im w badaniach, że przyczyną śmierci był (niewyizolowany) wirus.
  Chcesz to polegaj sobie na głównych “niezależnych” statystykach. Nie wszyscy ludzi potrafia wyciagać wnioski z otaczającej rzeczywistości.
  Matrix ma się nadal dobrze…
  A profesory i politycy są niepezekupni i zawsze działają dla naszego dobra… 😩

 3. Jak ci głąbie samouku przemadrzały założą rure do gardła i tylko bedziesz wytrzeszczał oczy i myślało tym, że nie pożegnałeś sie z rodziną to wtedy będziesz żałował że czytałes jakieś bajki w internecie zamiast sie zaszczepić. Jak to przezyłam, ale widocznie nie był to mój czas. Nie zycze najgorszemu wrogowi. Zacznij myśleć!!! To nie boli. Chcesz żyć? Zaszczep sie i ratuj.

  1. Jeśli pijesz do mnie… możesz być spokojna. Mnie wiruski nie straszne. Miałem tą wątpliwą przyjemność towarzyszyć komuś z rodziny na oiom w wss i w Rybniku. To co się naoglądałem utwierdziło mnie w tym, o czym piszę od 1,5 roku.
   Nie mamy służby zdrowia. Są wyrobnicy systemu, którzy stosują pseudo testy i zamiast leczyć, czekają na pogorszenie się stanu zdrowia pacjenta (brak kontroli członków rodziny – więc kitle robią co chcą – bezkarnie. Nawet nie podają przepisanych leków). Potem propozycja tlenu, następnie respiratora… trzeba mieć końskie zdrowie, aby przeżyć wizytę w dzisiejszym szpitalu…
   Dlatego zdrowa dieta, zioła, post i oczyszczanie organizmu to podstawa. Do tego ruch i w razie ataku wiruska z wuhan sprawdzona amantadyna (znienawidzona przez “nieprzekupnych” pseudoekspertów).
   Na nowy rok: zdrowia i WOLNOŚCI.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?