Opinie na temat komunikacji w regionie, jej organizacji i funkcjonowaniu. Zachowanie kierowców i pasażerów, Wszystko, co dotyczy komunikacji.

Podawanie swoich danych i maila nie jest obowiązkowe. Komentarze ukazują się po ich moderacji

  1. tym mondraśom i dyskutantom zadam jedno pytanie gdzie ty pracujesz i nie życzę im wozić ludzi …….. bo myślą ze w Autobusie to im wszystko wolno i zachowują się jak zwierzęta może w tej chwili obrażam zwierzęta .

  2. Również uważam, że ten kierowca powinien zostać ukarany. Szczególnie za te uwagi o 500 + Guzik go obchodzi, kto co dostaje. Uważam, że ta matka powinna zglosic to jako skargę do MZK

  3. Dziękujemy kierowcy za interwecję. Mamuśka nie radzi sobie z bombelkiem, to potem ma obciach. A 500+ niech przeznaczy na psychologa dziecięcego i niech się weźmie za siebie i dziecko.

    1. Co za debilny komentarz, to tylko roczne dziecko i to ze mama nie mogła go uspokoić nie znaczy ze potrzebny im psycholog. Dzieci płaczą, krzyczą i to zupełnie normalne. Moim zdaniem Tobie przydała by sie pomoc ale psychiatry.

  4. Do kierowcy, który dziś wyrzucił moja koleżankę wraz rocznym dzieckiem z autobusu W10 wracała do domu, dziecko jej się rozpłakało nie mogła go uspokoić i kierowca jej kazał wysiąść na wilfach i(cytuje 500+masz to taksowkami jeździć) do domu dotarła z buta. Jesteś gościu bezczelnym typkiem pamiętaj karma wraca, nie pozdrawiam czuba

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny