Konkurs na ogródek

Zarząd oraz Rada Nadzorcza Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Jastrzębiu-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej spółdzielni do udziału w tegorocznej edycji „Konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy”.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Konkurs-na-ogrodek

 1. Jestem przeciwny organizacji ROD pod klatkami schodowymi. Jeszcze Jastrzębie-Zdrój jest miastem, nie wielkim ogrodem działkowym. Każdy na swój strój.

 2. A to ciekawe.niedawno prosiliśmy spółdzielnie o pomoc w utrzymaniu ogródka- zakup kory.Odpowiedź była jedną i oczywiście odmowna.Powód -pandemia. Pod tym hasłem już drugi rok nie dostajemy nic.Czyli co ,lokatorzy mają to robić za swoje pieniądze a spółdzielnia porobi zdjęcia i będzie pokazywać jak pięknie jest na osiedlu zarządzanym przez nich.Żenada

  1. Blokersy wy znowu chcecie żeby wszyscy wszystko wam dali!
   Zróbcie zrzutę na blok/klatkę/osiedle i sami se zróbcie.
   Sami od siebie to tylko narzekać i chlać potraficie reszta to wam się tylko należy wedle waszego widzimisię.

   1. Chciałem odnieść się do twojego wpisu ale stwierdziłem że nie będę zniżał się do twojego poziomu bo i tak nic byś nie zrozumiał….

    1. Wiesz bo na domkach to ogródek robimy sami, parkingi też dla swoich aut. Często ostatnie kilka- kilkaset metrów drogi jest prywatne czyli nie miejskie i musimy sami odśnieżać, utwardzać a nawet do drogi miejskiej donosić worki z odpadami oraz kubły.
     A wy na tych króliczokach macie spółdzielnię gdzie tylko i wyłącznie to jest jakiś pośrednik od nie wiadomo czego byle rodzina zatrudniona i dobrze tam zarabiała. I wiecznie na wszystko chcecie żeby wam dać i zrobić.
     A najbardziej to mnie szlag trafia jak wasi dziadkowie się chwalą że przyjechali w latach `70 do Jastrzębia i musieli mieszkać 4 miesiące na hotelu robotniczym bo im mieszkania miasto nie DAŁO!
     Potem te mieszkania co dostali wykupili za przysłowiową złotówkę w latach `90 i znowu się chwalą że mają własnościowe. Ci co sprzedali to znowu się chwalą ile to mają kasy za swoje mieszkanie – nigdy nie były wasze! wy żeście je dostali!
     P.S. Nie dotyczy się tych co sobie je kupili już od takich “obdarowanych” Ci właśnie musieli kupić te mieszkania za swoje i to są ICH mieszkania!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny