“Korona”: 88 zakażonych, 2 osoby zmarły

Z informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim – stan na dzień 6 listopada, godzina 10.30 – wynika, że w Jastrzębiu-Zdroju mamy 2255 zakażonych koronawirusem (w ciągu ostatniej doby odnotowano 88 nowych przypadków), 691 osób przebywa na kwarantannie decyzją służb sanitarnych, 6 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia SARS CoV-2, ponadto mamy 1887 „ozdrowieńców”, w sumie zmarło 30 osób (w tym 2 w ciągu ostatniej doby). W Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem: 3 w Ruchu Borynia, 3 w kopalni Budryk i 1 w kopalni Pniówek. Od początku wystąpienia epidemii łącznie zainfekowanych zostało 4281 pracowników, do chwili obecnej wyzdrowiały 4183 osoby. Na kwarantannie przebywa aktualnie 235 osób.

 1. Polecam Wiersz aktora Artura Barcisia,który przechodzi koronowirusa. -, opisując stan infekcji organizmu wirusem. :”Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy. Nie ma go w twojej rodzinie, nie ma go w twojej okolicy. Aż nagle, niespodziewanie, czujesz, że coś się nie zgadza, że nie smakuje śniadanie, że twoje ciało cię zdradza. Powoli i metodycznie, jak bardzo sprawny mechanizm, wysyła swoje wytyczne, przejmując już twój organizm” Nie, nie ma na niego lekarstw, zmierzysz się z nim samodzielnie. Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty. I będzie się bawił długo, nie licz, że cię porzuci. Dziś ty jesteś jego sługą, masz tańczyć, jak ci zanuci. Więc będziesz robił, co każe Zwiniesz się w rogu pokoju, a on ci wtedy pokaże, w jakim jest dzisiaj nastroju. Samotność dobije cie z boku, choć masz przyjaciół, rodzinę, nikt cię nie wyrwie z rynsztoku ani ani na jedną godzinę”Nie zwierzam się, by narzekać, nie chcę współczucia nad głową. To apel mój, byś nie czekał, że będzie bezobjawowo” – przestrzega Barciś.
  To dla tych ludzie, co żarty sobie robią z covida!

 2. Podobno w JSW na Jana Pawła II sa już jakieś zarażenia . Ani fukanie nie pomoże bo to pracownik chory przekazuje wiruysa innym. Tylko kasę wydają na ozonowanie.

 3. Sprawdźcie sobie jak sytuacja wygląda w Szwecji dziś, tzn. wygooglujcie “coronavirus szwecja”. Tam to sobie chociaż imprezują spokojnie, bo mają mądrych wirusologów, a nie takich panikarzy, jak w Polsce, choć mamy też dobrych specjalistów, jak np. prof. Kuna.

 4. O nieeeee! Wszyscy zginiemy….. A może to i dobrze. Debile. Pokazać prawdziwy obraz sytuacji tzn na co konkretnie umierają Polacy w Polsce porównać dane z rokiem 2019 i 2018 żeby wykluczyć manipulacje i pokazać wszystkim wierzącym w te bzdury że kiedyś też ludzie umierali. A i jeszcze żeby już pominąć życzenia smierci mi i moim bliskim. Ja w raz z moją rodziną przeszliśmy te grypę, nie przeziębić i nie będzie problemu no chyba że ktoś ma 70lat no to kiedyś trzeba umrzeć.
  Jeżeli mowa o sytuacji w szpitalach to jest to w dużej mierze pokłosie zaniedbań od wiosny tego roku gdzie uniemożliwia się chorym dostęp do opieki medycznej. Ludzie chorzy o obniżoniej odporności są pozostawieni samym sobie i teraz w sezonie grypowym trafiają na oddziały szpitalne z ciężka postacią grypy. No z objawami Covid przyjmą bo kasa się zgadza. Ludzie z szczerymi intencjami niepotrzebne ustawy zwalniające ich z odpowiedzialności lekarskiej (zawodowej).

  1. Święta racja! Należało postąpić tak jak Szwecja, tzn. żyć dalej normalnie. Tam kawiarnie, kluby i dyskoteki są otarte, ludzie się bawią dzisiaj, nie trzeba nosić żadnych idiotycznych kagańców jak psy jakieś, a w związku z Covidem umiera między 0 a 10 osób dziennie, przeważnie ok. 2 lub 3 osoby na dzień i to w podeszłym wieku i mocno schorowane. Na samym początku tej histerii mieli maksymalnie trochę ponad 100 zgonów dziennie przeważnie w domach opieki, ale już od początku lipca do dnia dzisiejszego jest to tylko po kilka staruszków dziennie, czyli tak na prawdę nic złego się tam nie dzieje, mimo to, że te głupie testy im też wykazują 2 do 4 tys. pozytywnch wyników, czyli od razu widać, że te testy są do banii i nadają się jedynie na śmietnik. A taki głupi Krzysztof Feusette w tvp info ciągle chrzani, że Szwedzi żałują. Ha ha…. Co za głupek!

   1. Pacanie masz złe informacje na temat Szwecji!!!!! A co do głupka, to niezły z ciebie jest ale tu nawet szczepionka nie pomaga, bo głupota zostaje!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny