„Korona” nadal na głowie

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowało kolejnych 96 osób (w stosunku do 73 tydzień temu – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 15 489 przypadków zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 1,71. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło 4 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosło 295 osób.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 15 marca, 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem: 1 w Ruchu Zofiówka i 2 w Ruchu Szczygłowice. Od początku epidemii zainfekowanych zostało 8477 pracowników, wyzdrowiały 8463 osoby. Na kwarantannie przebywa 10 pracowników. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój/JSW)

 1. Edek z fabryki kredek

  Ja Ja TY to jestes anty Polskim trollem a blokowac to sobie mozesz ale swoj mozg tlumacze Ci tu jest Polska i najpierw trzeba dbac o Polakow a nie na odwrod to oni przyjechali do nas i to oni powinni sie dostosowac do nas a narazie to jest odwrotnie wszystko za darmo do lekarzy bez kolejki a wszystko to dla naszych przyjaciol z Ukrainy

 2. Edek z fabryki kredek

  Nie pisz zle o Ukraincach bo to teraz strasznie nie modne takie nie europejskie a ja jutro jade do takiego sklepu co sie bierze wszystko czego potrzeba a przy kasie mowisz tylko dziekuje no oczywiscie po Ukrainsku takze uczmy sie Ukrainskiego

  1. Twoje przepowiednie to nie jest s-f. Ukraińcy mają specjalne względy i już to poczuli i wykorzystują (nie wszyscy).
   W Sferze była promocja wszystko o 20% taniej…dla Ukrańców, przy kasie trzeba było tylko pokazać ukraiński paszport. Ukrainki kupowały nowe ciuchy hałdami.
   Dziś w markecie spotkałam 2 panie z Ukrainy, jedna z nich wybierała jabłka, ale bardzo wybrzydzała, że takie brzydkie, więc zdjęła wszystkie skrzynki i szukała tych ładnych w ostatniej, wzystkie jabłka macając, po czym skrzynki zostawiła na podłodze. Darły się do siebie przez cały sklep, przepychały się po chamsku między klientami. No PANIE!
   PS. Nie jestem zwolennikiem noszenia maseczek, ale czy ten nakaz nie obowiązuje Ukraińców? My dostajemy mandaty za ich brak, a oni mogą chodzić bez? (a są zazwyczaj niezaszczepieni)

   1. ruski troll fake news sieje na jasnecie, powinni cie blokowac ruski zadymiarzu , opowiadasztakie bajki ze szkoda gadac

 3. Jaki covid w Polsce kocie walą mandaty Polaka .ja a nawet na Ukraińcy bez maseczek w.galeriach w biedronkach podchodzą policjanci słyszą że są z Ukrainy tylko karzą im zakładać maski i to wszystko podchodzą do Polaka odrazu mandat dyskryminacja polska to już tylko dla Ukraińców mieszkania dostaną pieniądze na życie dziennie 500 plus na.ukrainca miesięcznie 4600 na Polaka jedynie 500 plus i to dla dziecka do 18 roku życia śmiechu warte

  1. Niestety ale mandaty w galeriach za brak maseczek a nasza caryca co nuż fotki z kimś omedalowanym i wszyscy bez maseczek. Wychodzi na to że co wolno wojewodzie to nie reszcie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry