“Korona”: Zmarły kolejne dwie osoby

Z informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wodzisławiu Śląskim – stan na dzień 30 października, godzina 10.30 – wynika, że w Jastrzębiu-Zdroju mamy już 2005 zakażonych koronawirusem (w ciągu ostatniej doby odnotowano 13 nowych przypadków), 538 osób przebywa na kwarantannie decyzją służb sanitarnych, 8 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia SARS CoV-2, ponadto mamy 1848 „ozdrowieńców”, w sumie zmarły 23 osoby, w tym 2 w ciągu ostatniej doby.

Z kolei w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś, 30 października, 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – 3 w Ruchu Borynia, 2 w Ruchu Zofiówka, 2 w kopalni Pniówek i 1 w kopalni Budryk. Na kwarantannie przebywają obecnie 143 osoby.

  1. Teraz wiele ludzi zmaga się z lękami , depresjami znerwicowaniem coraz wiećej tu jest problemów ta pandemia to spowodowała że ludzie będa musieli zasięgać porad psychiatrów

  2. Światowi lekarze alarmują……..grypa zostaje przemianowana na covid !!!! 95% mniej zachorować na grypę w 2020 niż w poprzednich latach !!!!. Bo za covid płacą grubą kasę, za grypę nic.
    UE ma do podziału 750 mld euro za covid. Ten dostanie więcej, kto wykaże w statystykach najwięcej zachorowań na 100 tyś mieszkańców !!! Zobaczcie jaki wyścig w europie !!! Ludzie, włączcie samodzielne myślenie, nie dajcie się manipulować.

  3. Cowid wyleczył ludzi już nikt na nic więcej nie choruje,. Żadne choroby się już nie liczą. Współczuję ludziom którzy potrzebują pomocy z innego powodu i słyszą ze niestety czekać i umierać w domu bo Cowid Cowid.

  4. A w czasie zjazdu wszyscy tak mocno ściśnięci że dychac nie idzie na wyjeździe tak samo… Do d…y są te obostrzenia obowiązują tylko podczas przechodzenia przez bramę

      1. ospa nie istnieje od ok40 lat na odre i swnke sa szczepionki widac skuteczne odre widzialam ok 50 lat temu swinke jeszcze dawnie tj przed wprowadzeniem szczepionki

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kancelaria Rachunkowa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ryczałtu ewidencjowanego,
usług kadrowych,
sporządzanie deklaracji,
weryfikacja dokumentów.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny