Koronawirus w odwrocie?

fot. pixabay

Ilu zakażonych koronawirusem? W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju zachorowały kolejne 73 osoby (w stosunku do 90 tydzień temu – przyp. aut.). Oznacza to, że w naszym mieście odnotowano łącznie 15 393 przypadki zakażenia koronawirusem. Średnia zachorowań na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 1,18. W ostatnim tygodniu na COVID-19 zmarło 2 pacjentów. Od początku pandemii w Jastrzębiu-Zdroju z powodu koronawirusa śmierć poniosło 291 osób.

Wśród pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej odnotowano dziś, 8 marca, 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem: 1 w Ruchu Borynia, 1 w kopalni Jastrzębie-Bzie i 1 w Ruchu Szczygłowice. Od początku epidemii łącznie zainfekowanych zostało 8465 pracowników, wyzdrowiały 8453 osoby. Na kwarantannie przebywa 12 pracowników. (źródło: JSW/UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Jak na to wpadłeś…?
   Nie chodzi o wirusa, tylko choroby u tych, którzy przyjęli eksperymentalne preparaty. Będą się nasilać. Oprócz już dużej ilości wylewów, zatorów, udarów i porażeń dojdą nowotwory i ponoć ospa (wg jednego ze sponsorów who).
   Ale to po konflikcie na wschodzie i innych, które przed nami. I te obostrzenia, które mieliśmy, będziemy miło wspominać…

 1. Wirusa “nia ma”, ale nikt go też nie wyizilował. Kolekna plandemia po tym konflikcie będzie pezykładem zamordyzmu globalistów.
  Nam pozostaną miliony Ukraińców i związane z tym MEGA problemy…

 2. Edek z fabryki kredek

  Masz racje 2 lata walczyli z niewidzialnym wirusem Wladymir zrobil porzadek w 2 dni nie ma wirusa za to sa nasi przyjaciele

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?