Kosztowna jazda 31-latka

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek, 17 marca, parę minut po godzinie 12.00 policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę renault. Powodem policyjnej interwencji było przekroczenie prędkości o ponad 72 km/h. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Z uwagi na popełnione wykroczenie i obowiązujące przepisy ruchu drogowego, mundurowi zatrzymali 31-letniemu mieszkańcowi powiatu pszczyńskiego prawo jazdy na trzy miesiące. Oprócz tego kierujący „z ciężką nogą” otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych i 10 punktów karnych. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

    1. Auto kierowca

      Czy prowadzący auta robią to dla policji, czy dla bezpieczeństwa. Niech się chowają. Jeśli jadę w zgodzie z przepisami, może ich być ukrytych i z 10-ciu a każdy ma prawo mierzyć moją szybkość. Tak długo jak nie będą się czepiać przekroczenia przeze mnie 1 czy 2 km/godz. tak długo nie będę miał pretensji do ukrywania się policjantów. Ich zadaniem jest karanie i eliminowanie z ulic i dróg niebezpiecznych matołów za kierownicą. Namawiam do przesyłania na komendę policji filmów z kamer samochodowych na których widać wyraźnie zagrożenie jakie tworzą wspomniani bezmyślni za kierownicą. Są to najczęściej młodzi do około 30 lat. I, o dziwo kobiety.

    1. Przekroczył o 72km/h czyli dla tych co mają problem z matematyką jechał 122km/h. Wystarczy czytać wszystko pisze jak trzeba w tym artykule.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry