Kradną! Kradną na potęgę!

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży sprzętu komputerowego. Mężczyzna, którego wizerunek widnieje na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o tę właśnie kradzież. Z ustaleń śledczych wynika, że 4 września ukradł ze sklepu przy alei Piłsudskiego dwie sztuki myszek komputerowych oraz słuchawki o łącznej wartości ponad 900 złotych.

Łupem tego złodzieja padł sprzęt wartości 900 złotych…

Z kolei inny mężczyzna mężczyzna jest podejrzewany o kradzież w drogerii, także przy alei Piłsudskiego. Wiele wskazuje na to, że 12 sierpnia br. ukradł perfumy różnych marek o łącznej wartości ponad 1300 złotych. W tym przypadku również stróże prawa publikują zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

…z kolei ten mężczyzna ma słabość do perfum…

„Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach lub posiadają informacje na temat miejsca ich pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86, ponadto na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość” – zapewniają jastrzębscy policjanci. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Kradną! Kradną na potęgę!”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny