Kradną! Kradną na potęgę!

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży sprzętu komputerowego. Mężczyzna, którego wizerunek widnieje na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o tę właśnie kradzież. Z ustaleń śledczych wynika, że 4 września ukradł ze sklepu przy alei Piłsudskiego dwie sztuki myszek komputerowych oraz słuchawki o łącznej wartości ponad 900 złotych.

Łupem tego złodzieja padł sprzęt wartości 900 złotych…

Z kolei inny mężczyzna mężczyzna jest podejrzewany o kradzież w drogerii, także przy alei Piłsudskiego. Wiele wskazuje na to, że 12 sierpnia br. ukradł perfumy różnych marek o łącznej wartości ponad 1300 złotych. W tym przypadku również stróże prawa publikują zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

…z kolei ten mężczyzna ma słabość do perfum…

„Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach lub posiadają informacje na temat miejsca ich pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86, ponadto na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość” – zapewniają jastrzębscy policjanci. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Kradną! Kradną na potęgę!”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

WordPress Lightbox Plugin
Przewiń do góry