„Kradnę, bo tak mi się podoba!”

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek, 7 lutego, około godziny 20.00 jastrzębscy policjanci zatrzymali kobietę, która usiłowała dokonać kradzieży w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. 22-latka wraz z kolegą próbowała opuścić placówkę handlową, po tym, jak przy kasie samoobsługowej nie dokonała płatności. Mężczyzna, który jej towarzyszył, zabrał dwie torby z zakupami i wyszedł. Także zatrzymana miała przy sobie dwie torby ze sprawunkami.

Pracownicy ochrony udali się za nimi i ujęli mieszkankę powiatu cieszyńskiego. Kolega zdołał zbiec. Młoda kobieta, zapytana o powód kradzieży, odpowiedziała: „Kradnę, bo tak mi się podoba!” Stróże prawa ukarali 22-latkę mandatem za niekorzystanie z maseczki na terenie sklepu, a za kradzież, której się dopuściła, sporządzili wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. To jest pokolenie tych sławnych imion Nikola,Franiu ,Zuzia ,Henio takie piękne imiona wybrała mamuśka ale nie potrafiła wychować na dobrego człowieka !
  Dziewczyna 22 lata i złodziej który jeździ od miasta do miasta i wyciąga łapę po nie swoje!
  Po jakimś czasie ci młodzi lenie będą odbierać ludziom mieszkania i samochody bo będą uważać że to im się należy !
  Rodzice tych leniow wychowali pasożytów
  „może są tacy sami jak ich dzieci ”
  Ludzie dzisiaj sa okrutni wobec innych ,widać na każdym kroku ich wychowanie i zachowanie to wychowanie lewactwa ,klaunów i nierobów !

  1. Nie wiem, co chcesz od imion” Franciszek czy Henryk?
   To są stare imiona wywodzące się z germańskiego. Zuzanna z hebrajskiego, występujące od dawna w Polsce.
   Co innego Brajan, Andżelika, Angelika (jakkolwiek pisana), Dżesika, Dorian, Nikola (Nicola)… To jest pokłosie, hmm, co by tu napisać, żeby nie obrazić…?
   Myślę, że część z tych dzieci zmieni swoje imiona…

 2. Mężczyzna pije na umór, kobieta bywa zawiana. Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę. Mężczyzna rozwodząc się rozbija rodzinę, kobieta kończy związek bez perspektyw. Mężczyzna wyżywa się na bliskich, kobieta odreagowuje stres. Mężczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje. Mężczyzna katuje dzieci, kobiecie czasami puszczają nerwy. Mężczyzna zaniedbuje rodzinę, kobieta realizuje się zawodowo. Mężczyzna jest niezdarą, kobieta bywa zagubiona. Mężczyzna jest skończonym ch…., kobieta bywa zmuszana do stanowczości. Mężczyzna jest pracoholikiem, kobieta dba o niezależność. Mężczyzna się leni, kobieta regeneruje siły. Mężczyzna kłamie, kobieta stosuje dyplomację. Mężczyzna przepuszcza pieniądze, kobieta musi czasami coś kupić także dla siebie. Mężczyzna, kiedy dobrze wygląda, jest narcyzem, kobieta jest po prostu zadbana.Mężczyzna jest grubasem, spaślakiem, knurem – kobieta jest puszysta, plus size.Mężczyzna jest otyłym flejtuchem, kobieta jest ciałopozytywna.” Tyle co obiektywizmu na temat płci mąskiej w mediach… .Babol kradnie bo jej się podoba!

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry