Król strzelców Gwiezdnej Ligi

Fot. Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Ekipa młodej GieKSy z rocznika 2012 wywalczyła drugie miejsce w turnieju Gwiezdnej Ligi Młodych Talentów, który odbył się w miniony weekend w Hali Kresowej w Sosnowcu, czyli na miejscowym obiekcie piłkarskim pokrytym balonem. Nasz zespół musiał uznać wyższość jedynie Rekordu Bielsko-Biała. Obok drużynowego srebra do naszej ekipy trafił także tytuł króla strzelców, którym został nasz napastnik Filip Pawliczek.

W całej imprezie młodzi jastrzębianie odnieśli pięć zwycięstw (w tym nad GKS Katowice oraz Zagłębiem Sosnowiec) i tylko raz zeszli z boiska pokonani. Jak wspomniano wyżej, lepszy okazał się tylko Rekord, natomiast podium uzupełniła Akademia Piłkarska Górki Śląskie.

Dodajmy, że uczestnicy rozgrywek walczyli w dwóch osobnych grupach rocznika 2012. W jednej wygrał Rekord, zaś w drugiej bezkonkurencyjny okazał się gliwicki Piast.

Co ciekawe, możliwość gry na sztucznej nawierzchni pod balonem okazała się dla młodych piłkarzy bardzo korzystna pod kątem skuteczności. Dość powiedzieć, iż w rzadko którym spotkaniu padło mniej niż… dziesięć bramek.

Źródło: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny