Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Z ustaleń śledczych wynika, że w sierpniu 2020 r. w pasażu podziemnym (al. Piłsudskiego-ul. Mazowiecka-ul. Warszawska) dwóch sprawców usiłowało włamać się do jednego ze sklepów, wyważając drzwi ostrym narzędziem. Policjanci publikują zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa.

„Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu oraz posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu: 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Kto rozpoznaje tych mężczyzn?”

  1. Nie rozpoznaje – mają maski aczkolwiek coś sobie przypominam. Jaka nagroda za wskazanie sprawcy kradzieży ? Może pomoże rozjaśnić umysł nie jednego obywatela.

  2. Ten sklep to podejrzany tam zawsze dużo młodzieży niby kupuja do elektroników lokwiory ale nazwa sama w sobie sugeruje że może coświecj tam można kupić policja powinna miec oko na ten sklep heh

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny