Kto ukradł rowery za 2500 złotych?

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży dwóch rowerów o łącznej wartości 2500 złotych. Sprawca ukradł jednoślady z klatki schodowej. Z ustaleń śledczych wynika, że kradzieży dokonano w środę, 14 lipca, między godziną 5.40 a 14.00. Rowery „zniknęły” z klatki schodowej w budynku wielorodzinnym przy ulicy Marusarzówny. Pierwszy rower był koloru niebiesko-szarego z napisem AUTHOR o wartości 1000 złotych. Drugi rower koloru niebieskiego z napisem CUBE o wartości 1500 złotych.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży lub miejsca przechowywania skradzionych rowerów prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr. tel. 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju – osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86” – apelują jastrzębscy stróże prawa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Czyli lokatorzy śpią a złodzieje ,lebry ,nieroby grasują i kradną ,dzisiaj rowery ,jutro włamania do mieszkania ,obserwują gdzie cos jest do zwinięcia ,kamer na klatce nie było ?

    1. czterokołowiec

      zgadzam sie trzeb być nie spełna rozumu aby na klatce trzymać rower ja mam rower kiepski że nawet jak by mi okradli to bym nie płakał

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?