Kyndra sposobem na łzę biegacza

Ekipa KB Fartlek podczas znakowania drugiego etapu KVCh

Za nami pierwszy z czterech etapów zawodów Kyndra Virtual Challenge, na które na przełomie jesieni i zimy zaprosił Klub Biegacza Fartlek. Od 1 do 12 grudnia klasyczną pętlę (5,5 km) w Lesie Kyndra pokonało pół setki osób, spośród których najlepsze zweryfikowane wyniki zanotowali Paweł Kunina, Piotr Spyrka i Tomasz Nowicki (wśród mężczyzn) oraz Joanna Kopciowska-Wątroba, Anna Gnaś i Gabriela Haratyk (w gronie pań).

Czasy poniżej 24 minut udało się osiągnąć tylko Pawłowi Kuninie i Piotrowi Spyrce, zaś poniżej 25 minut zeszli także Tomasz Nowicki i znany himalaista Piotr Lilla.

W poszczególnych kategoriach wiekowych liderami są: Monika Spyrka (K20), Anna Gnaś (K30), Joanna Kopciowska-Wątroba (K40), Bożena Niedziołko (K50), Piotr Spyrka (M30), Paweł Kunina (M40), Waldemar Adamczewski (M50) i Wiesław Torbiński (M60). Jak nietrudno zauważyć, w imprezie biorą udział zawodnicy doskonale znani naszym czytelnikom z biegowych tras.

Teraz przed uczestnikami zmagań drugi etap Kyndra Virtual Challenge, który trwa od 14 do 31 grudnia. Do pokonania będzie tym razem 8,5 km. Szczegóły zapisów, regulaminu i trasy można poznać na profilu KB Fartlek na Facebooku: https://www.facebook.com/KBFartlek/.

Organizatorzy pokusili się o kilka słów podsumowania pierwszego etapu:
– Wszyscy mamy już dość pandemii i tego, jak zmieniła ona nasze życie codziennie. Słysząc o kolejnych odwołanych zawodach dostajemy drgawek. Kolejne zaproszenia na biegi “wirtualne” przyprawiają o mdłości. W tym całym zamieszaniu zapraszamy Was do naszego ukochanego lasu na… wirtualny bieg. Pomysł wydaje się szalony, ale mieliśmy nadzieję, że specjalna formuła 4 etapów spodoba się wszystkim i zachęci do rywalizacji. Nie zawiedliście nas! Na pierwszy etap zapisało się 59 osób! Pamiętajmy, że to bieg, który zobowiązuje do stawienia się w określonej lokalizacji – Lesie Kyndra. Pomimo to swoje wyniki zarejestrowało aż 50 osób! Może dla organizatorów wielkich biegów ulicznych to pikuś, ale dla nas wielki sukces i ogromna piona dla Was za tak liczny udział – czytamy na profilu KB Fartlek na Facebooku.

Profil imprezy na dostartu.pl >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny