Laptopy dla “rodzin pegeerowskich”

„Prawie 200 tysięcy złotych otrzymało miasto Jastrzębie-Zdrój na zakup komputerów dla najmłodszych mieszkańców” – czytamy na stronie jastrzębskiego magistratu.

fot. pixabay

„Dofinansowanie w wysokości 197 500,00 złotych zostało przyznane w ramach projektu ‘Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym’ – ‘Granty PPGR’, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Dzięki temu każde dziecko, biorące udział w programie, otrzyma na własność laptopa. Zwłaszcza w dobie nauki zdalnej będzie to nieoceniona pomoc” – dowiadujemy się. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Jest kilka byłych PGR-rów w Jastrzębiu tylko że istnieją pod zmienioną nazwą ,jeden przy alei Piłsudskiego nazywa się teraz Urząd Miasta , drugi przy ul.Śląskiej o nazwie Policja, przy ul.Łowickiej biuro jednego z radnych jak i przy ul.Katowickiej innego platfusa ale łaczy ich wszystkich jedno , słoma im z butów wystaje więc kwalifkują się do tego projektu PO PGR.

  2. A gdzie w Jastrzębiu był PGR? Były Kółka Rolnicze, Spółdzielnie, ale PGR-u jakoś sobie nie przypominam… Chyba, że na Szerokiej albo Ruptawie? Nie pamiętam. Ale to wtedy tyle miało wspólnego z Jastrzębiem, że szkoda gadać…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?