Laura Grzyb już po operacji

Laura Grzyb pod… solidną opieką fizjoterapeuty Krzysztofa Urbaniaka (fot. Facebook / Laura Grzyb Boks)

Laura Grzyb odpocznie nieco od ringu. Najlepsza pięściarka w historii jastrzębskiego boksu przeszła w minionym tygodniu operację więzadeł, w związku z czym czeka ją teraz odpowiednio długa rehabilitacja.

Jak jednak informuje wychowanka BKS Jastrzębie, a obecnie zawodowa reprezentantka grupy Tymex Boxing Promotion, ten czas nie oznacza bynajmniej słodkiego lenistwa. Wręcz przeciwnie!

– Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje. A ja dzisiaj walczę jak zawsze! Łatwo nie jest, ale “Grzybowa” jest niezniszczalna. Gotowa na piekło! Dziękuje Piotrowi “Wilkowi” Wilczewskiemu za wsparcie! Jest trener najlepszym szkoleniowcem i przede wszystkim przyjacielem w całej galaktyce! Dziękuję Tymex Boxing Promotion za to, że jesteście przy mnie. Kilka nokautów jeszcze do zrobienia przed nami – napisała Laura Grzyb na swoim profilu na Facebooku. – Nie będę marnować czasu na odleżyny – dopisała, komentując pierwsze aktywne dni po operacji.

Przypomnijmy że związana od początku przygody z boksem z klubem Tadeusza Wijasa, Andrzeja Porębskiego i Jarosława Pietrzyka popularna “Grzybowa” kilka lat temu podjęła decyzję o przejściu na zawodowstwo. Jak dotychczas nasza zawodniczka wygrała pięć walk i nie poniosła porażki. W 2020 roku Laura Grzyb odniosła trzy zwycięstwa, pokonując m.in. starsze o kilkanaście lat Włoszkę i Dominikankę.

Dodajmy iż na razie nie znamy kolejnej konkurentki naszej reprezentantki.

Źródło: Facebook / Laura Grzyb Boks

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?