Lepsi od Banika i Śląska Wrocław

Fot. Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Ekipa młodej GieKSy z rocznika 2013 zanotowała bardzo dobry występ w kolejnym z serii turniejów mocno obsadzonego cyklu International Ekstraliga Talentów. Nasi piłkarze po zaciętych bojach wywalczyli podczas zawodów w Trzebini brązowy medal, pokonując m.in. czeski Banik Ostrawa (4:3), a także Śląsk Wrocław (3:1).

Co ciekawe, to właśnie od odprawienia tych renomowanych zespołów podopieczni trenera Łukasza Wróbla rozpoczęli zmagania, ale potem będących w uderzeniu jastrzębian zdołali zatrzymać rywale z Korony Kielce (3:4). Porażka z popularnymi “Scyzorami” nie załamała drużyny z Harcerskiej, która następnie wygrała jeszcze z Rozwojem Katowice (4:2) i Polonią Kraków (4:3).

Dopiero na finiszu lepsze od GKS Jastrzębie okazały się drużyny reprezentacji Powiatu Olkuskiego (2:4) i CKS Czeladź (3:5). Dodajmy, że w ostatecznej klasyfikacji to właśnie Czeladź i Olkusz zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Warto podkreślić, że drużynowy brąz nie był jedynym sukcesem naszych piłkarzy w Trzebini, ponieważ indywidualnie wyróżniony został także jastrzębski bramkarz Milan Lasok, wybrany najlepszym golkiperem turnieju.

Źródło: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny