Lewica w Parku Zdrojowym

Piknik z Lewicą. Tak brzmiała oficjalna nazwa imprezy, która zagościła w sobotnie, 17 września, popołudnie w Parku Zdrojowym. Z tej okazji do naszego miasta przybył między innymi wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, poseł do Parlamentu Europejskiego Łukasz Kohut, poseł Maciej Kopiec oraz wiceprezydent Katowic Jerzy Woźniak.

Jak podkreślił w czasie konferencji prasowej poseł Maciej Kopiec, polska lewica chce spotykać się z mieszkańcami „bez barierek, bez policji, bez plutonów, które odgradzają nas od ludzi”. Jednym z punktów sobotniego spotkania, tym razem już lżejszym o balast piknikowej konwencji, było złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym ofiary obozu K.L. Auschwitz-Birkenau. „Nie da się zbudować państwa bezpiecznego, państwa dobrobytu, nie pamiętając o strasznej historii” – podkreślali przedstawiciele lewicy.

Jak się rzekło, Piknik z Lewicą rozgościł się na dobre w Parku Zdrojowym. Zagrała Orkiestra Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego KWK Jas-Mos, wicemarszałek Czarzasty chętnie pozował do wspólnych zdjęć z mieszkańcami, a kosz pełen smakowitych i, co nie mniej ważne, darmowych jabłek czekał na przybyłych do dzielnicy Zdrój jastrzębian.

  1. 17 września i spotkanie z komuchami? musiałbym na głowę spaść z 10 piętra aby spotykać się ze spadkobiercami sługusów Moskwy i mordercami polskiej elity

    1. MAX stary komuchu….a masz węgiel na zimę? czy czekasz na kasę ? PiS cię okrada codziennie a ty zadowolony że ci dają na węgiel.Dali 14 emeryturę..? też okradli.Pisiorku uważaj na morderców,możesz się potknąć.Szkoda że nie nagłośnili przyjazdu do Jastrzębia,chętnie bym się spotkał z prawymi i przyzwoitymi.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
“Towaaar przywieźli!!!”
"Towaaar przywieźli!!!"