Lider bezlitosny dla Szerokiej

Piłkarze Żaru Szeroka nie zapiszą minionego weekendu w rubryce udanych. Ekipa z ul. Sławika zagrała na wyjeździe z niepokonanym liderem z Jejkowic i, niestety, musiała uznać jego wyższość. Za sprawą wysokiej porażki 0:6 podopieczni Grzegorza Kasprzaka spadli z C-klasowego podium.

Po pierwszej połowie zawodów lider prowadził 2:0 po golach Michała Konska. Wówczas jeszcze Żar mógł liczyć na wywiezienie z trudnego terenu choćby punkty. Jednak w 56. minucie czerwoną kartkę zobaczył Karol Koczorowski i tym samym będący w okrojonym zestawieniu goście zmuszeni byli grać w osłabieniu. Jedność II wykorzystała tę sytuację zdobywając kolejne cztery gole.

W kolejnym spotkaniu Żar Szeroka zagra u siebie z LKS Skrbeńsko.

27 września 2020, Jejkowice, 16:00
Jedność II Jejkowice – Żar Szeroka 6:0 (2:0)
Bramki: Konsek 13, 44, Oleś 59, Przybylik 67, Przygoda 73, Benk 75

Żar Szeroka: Czarnecki – Gwiszcz, Ewertowski, Błaszczyk, Goryl, Husarz, Gruszczyński, Jajus, Koczorowski, Zdziebło. Rezerwa: Gajda, Rejbicz.

Źródło: laczynaspilka.pl