“Łowcy pedofilów” ujęli 35-latka

fot. pixabay

Jak poinformowała KMP w Jastrzębiu-Zdroju, w sobotę, 15 maja, około godziny 19.00 policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Wcześniej jastrzębianin został ujęty przez działaczy organizacji zajmującej się tropieniem pedofilów. Ponieważ zatrzymany deklarował, że targnie się na swoje życie, został przewieziony do szpitala psychiatrycznego, gdzie aktualnie przebywa.

Asp. Halina Semik, oficer prasowy jastrzębskiej policji, precyzuje, że wpłynęło już zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez 35-latka. Według działaczy organizacji mężczyzna miał kontaktować się z osobami nieletnimi drogą internetową. W grę wchodziło, jak przekazali zgłaszający, między innymi namawianie do określonego zachowania swoich rozmówców, żeby pozostać przy tym dyplomatycznym stwierdzeniu. Policja zabezpieczyła wszystkie elektroniczne nośniki informacji, jakie znajdowały się w mieszkaniu domniemanego pedofila. Czynności w tej sprawie wciąż trwają.

 1. NIE bronię nie osadzam bo nie wiem.Jednak muszę przyznać ,ze ten człowiek jest uposledzony i musi przejśśc szereg badań aby stwierdzić ,ze jest pedofilem.

 2. Niektórzy obudzili się i coś tu piszą o pomówieniach, oszczerstwach, nienawiści, Właśnie nikt nie jest w internecie anonimowy.

 3. Złapali osobę chorą umysłowo , właśnie tak działa państwo pisowskie. Wkrótce dzieciom chorym na padaczkę zabronią się trząść podczas napadu a jeśli nie posłuchają będą strzelać. Wstydzę się za taki kraj.

 4. Trzeba mieć faktycznie uwagę bo nigdy nic nie wiadomo nawet wśród swoich najbliższych mogą być pedofile muszę się przyjrzeć szwagrowi który za bardzo Lubin moją córkę a ona też jest bardzo lubi jego

 5. Tym, którzy nie szanują kapłana, będzie im go brakować w godzinie śmierci.
  Tylko prymitywny lub szalony z nienawiści człowiek, może wrzucać wszystkich do jednego wora.
  Pamiętaj! Nienawiść zabija nienawidzącego. Opanuj się.
  Wpis pod pseudonimem jest takim samym oszczerstwem, jak w realu. Nie wiedziałeś?

  1. Ty Iga do kogo ty piszesz kobieto sprecyzuj. O jakim pseudonim ci chodzi kobieto a ty pod czym piszesz pod swoim imieniem czy też pod pseudonimem. DoŻ. To ty pij baczność dlatego lubiącego szwagra bo teraz to nie wiadomo szwagier brat czy co Każdemu może odwalić

 6. Anonim ciebie tatuś musiał źle dotykać, worto zadać pytanie czy ta zatrzymana osoba miała już święcenia na księdza?

   1. Powie że jest przodowym w gender i naruszono jego prawa do szkolenia dzieci to że nie zaczął od przedszkoli to wina Trzaskowskiego bo zatrzymal szkolenia w stolicy a on na prowincji chce być pierwszy po wyjściu z Rybnika ruszy na campus prezydenta Warszawy

  1. A ciebie tatuś musiał mocno walić po łbie bo głupi jesteś jak but,a może ta osoba jest np.reżyserem, aktorem, piosenkarzem, psychologiem a może celebrytą?

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny