Ma 68 lat i przebiegł 1000 km!

Wiesław Torbiński (Fot. Facebook / archiwalne)

Mamy pierwszego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju na mecie pół-wirtualnej imprezy “Run Forrest – Od Morza Do Tatr”, na którą miesiąc temu zaprosił Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tym człowiekiem okazał się urodzony w 1952 roku Wiesław Torbiński z ekipy Szarych Morsów, który w ciągu 35 dni pokonał zaplanowany dystans 1000 km! Niesamowity jastrzębianin potrzebował do tego celu nieco ponad 817 godzin. Wielkie gratulacje!

Dodajmy, że na dzień 24 stycznia na wirtualnej mecie pod Giewontem zameldowały się – wraz z panem Wiesławem – cztery osoby spośród ponad pół setki zapisanych uczestników. Przed naszym dzielnym reprezentantem dokonali tego młodsi i bardziej zaprawieni w bojach ultra Mateusz Szczepaniak z Twardogóry (w 432 godziny), Maciej Rogala z Pszowa (w 441 godzin) i Kamil Spyra z Szymocic (w 456 godzin).

Dodajmy że jastrzębianie jako wspólna ekipa są także na pierwszym miejscu w turnieju miast. Jak dotychczas wszyscy reprezentujący Jastrzębie-Zdrój biegacze pokonali biegiem ponad 14 tys. km! Drugie jest Zakopane, a trzeci – Lubliniec.

Warto także odnotować, iż przypuszczalnie już niebawem będziemy cieszyć się z ukończenia rywalizacji przez pierwszą z pań. Co ważne, być może będzie to jastrzębianka Katarzyna Pasławska z ekipy Kobiet na 5+, która przebiegła już 890 km.

Regulamin, zapisy i wyniki na stronie b4sportonline.pl >>

Komentarze

Wpisy na temat “Ma 68 lat i przebiegł 1000 km!”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny