Makabryczne odkrycie w bloku

fot. archiwum

„Popatrzmy tylko, jeden z jastrzębskich molochów. Przez złośliwców, tudzież szczęśliwych posiadaczy domków jednorodzinnych, określany mianem królikarni. Sześć lub osiem klatek, dziesięć pięter, dwieście sześćdziesiąt cztery mieszkania. Zagubieni w tym labiryncie lokatorzy z trudem rozpoznają swoje twarze. Jeśli prawią sobie jakieś uprzejmości, to zazwyczaj sprowadzają się one do zdawkowego dzień dobry. Mijają się jak zombi na widmowej scenie. A mieszkania stają się pułapkami, szczególnie dla starszych ludzi” – pisaliśmy w jednym z naszych artykułów.

Do tego zdarzenia doszło w sobotę, 5 grudnia, około godziny 18.30 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Marusarzówny. Jak relacjonowała zgłaszająca, jej „podopieczny”, 63-letni lokator tego bloku, już od kilku dni nie odpowiada na telefony. Na miejsce zdarzenia wezwano strażaków, którzy „weszli do mieszkania z balkonu sąsiedniego lokalu w uprzęży ratowniczej”. „Wewnątrz znajdowało się ciało mężczyzny z widocznymi plamami opadowymi” – informuje KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Z policyjnych ustaleń wynika, że mieszkanie, gdzie dokonano makabrycznego odkrycia, było zamknięte „od środka”. Prokurator nakazał wydanie ciała rodzinie.

  1. Ci, którzy całe życie odejmują sobie od ust aby wybudować chałupkę i śmieją się z blokersów, podrzucają śmieci na osiedle. Wstyd!!!

  2. To jak rodzina nie mogła się w danym dniu dodzwonić to już trzeba było ruszyć dupę i podjechać lub interweniować a nie dzwonić pare dni

  3. To nie sasiedzi sa zabi tylko takie czasy kiedy czlowiek boi sie czlowieka ,bo mozna sie zarazic zaraza sieje strach i to ona jest zabi.Dawniej w klatce ludzie sie odwiedzali w mieszkaniach,to kawa lub cos do kawy a teraz malo kto ma chec na krotka rozmowe nawet na klatce.

  4. Co to za brednie że mieszkania stają się pułapkami ? Jak by miał drzwi otwarte to by nie umarł ? Zszedł z tego świata jak w większości każdy inny i tyle w temacie więc nie wiem jakie znaczenie ma że mieszkał w “króliczoku”, a nie ” królikarni”, czy by mieszkał sam w prywatnym domu.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny