Mamy ambitnych nauczycieli

Pięć jastrzębskich nauczycielek odebrało z rąk prezydent Anny Hetman akty mianowania.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Są zdolne, ambitne i świetnie wykształcone. Pracują w przedszkolu i jastrzębskich podstawówkach, gdzie uczą matematyki czy angielskiego, tudzież opiekują się dziećmi w świetlicy. Kilka dni temu pięć nauczycielek, pracujących w naszym mieście, złożyło uroczyste ślubowanie. Następnie prezydent Anna Hetman wręczyła im akty mianowania” – czytamy na stronie jastrzębskiego magistratu.

Nauczycielem mianowanym zostały: Elżbieta Jureczko, Aleksandra Kopania, Klaudia Stabla, Patrycja Mazur i Aleksandra Florek. To pracownice przedszkola specjalnego, SP 6, SP 23 i SP 12.

Jak przypominają miejscy urzędnicy, nauczyciel mianowany to kolejny, po stażyście i nauczycielu kontraktowym, etap w karierze nauczyciela. Wyżej jest już tylko nauczyciel dyplomowany. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Gratuluję! To ważny moment w życiu każdego pedagoga. Ludzie nie rozumieją naszej pracy, ale róbmy swoje. To piękne powołanie.

  2. kazdy nauczyciel w tym miescie i kraju zdaje taki egzamin, to zadne ambitne wyczyny tych pan, kazda z nich normalnie pracuje a na ten ezgzamin stworzyla tony papieru na potrzeby komisji itp

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry