Mamy je! Domki dla jeży!

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

A jednak! Charakterystyczne budki dla jeży początkiem października zagościły w ogrodach Publicznych Przedszkoli nr 2, 4, 5, 6, 12, 14, 17, 19, 24 i 26. Koszt domków wyniósł 1 320,00 zł.

„Jeśli chcemy, aby jeż zamieszkał również w naszym ogrodzie, należy pamiętać o kilku szczegółach. Budka powinna znajdować się w ustronnej części posesji, a samo jej ogrodzenie musi umożliwić jeżowi przedostanie się na teren. Domek można ocieplić pozostawiając na nim liście i gałęzie – jeże nie lubią zbytniego porządku. Co zrozumiałe, nie przepadają za towarzystwem psów czy kotów. Niebezpieczne dla nich są również chemiczne środki ochrony roślin oraz trutki na szkodniki. Pamiętajmy też, że nie wolno podawać im pieczywa i mleka” – instruują magistraccy urzędnicy. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. 1 320,00 zł za budkę z kilku deseczek :0
  Za połowę tej ceny zrobię Wam 2 sztuki. Co za urzędnik zaklepał tą cenę !!!!!!!

  1. yyyyy kłania się czytanie z zrozumieniem 1320zł za DOMKI a nie za 1szt zabulili 1320 za 10 szt czyli koszt 1szt to ok 132zł :)…
   pozdrawiam

 2. Jeze jeszcze nie spia, teraz potrzebuja duzo jesc.
  Te z mojego ogrodu wsuwaja kocie ragout (ale nie z ryby), paleczki miesne dla psow i kotow i suche kocie zarcie z kaczka.
  Pija tez wode.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny