Mamy już flagę na magistracie!

„Aby zdobyć maszt z flagą w ramach akcji #podBiałoCzerwoną nasze miasto musiało zebrać 500 głosów poparcia. Tydzień przed końcem mamy już komplet!” – cieszą się w jastrzębskim magistracie.

fot. pixabay

Gminy w całej Polsce biorą udział w akcji #PodBiałoCzerwoną. Mieszkańcy zbierają głosy, by w ich miejscowości stanął maszt z flagą, gwarantowany dla wszystkich, którzy zbiorą odpowiednią ilość podpisów. „W Jastrzębiu-Zdroju udało nam się to tydzień przed terminem. 500 głosów zebraliśmy już 2 listopada” – podkreślają urzędnicy.

Głosy oddawaliśmy na stronie httpss://www.gov.pl/web/bialoczerwona. Można tam też zobaczyć interaktywną mapę Polski i sprawdzić, jak głosowały inne gminy. Oficjalne ogłoszenie listy gmin nastąpi 29 listopada 2020 roku. Zakup i montaż będą w całości finansowane ze środków rządowych. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. straszne ,Urzad miasta ogłasza sukces chwali sie ze ,,mamy juz maszt z flagą ,,.drodzy mieszkancy oddalismy tylko 510 głosów.ile pracowników zatrudnia Urzad Miasta???

  2. A flaga Gůrnego Slůnska,wojewodztwa slaskiego gdzie?acha zapomnialem to miasto to zawsze…..nigdy….a historia zaczęła sie w latach 70….
    wstyd mi za urząd bo rdzennych mieszkancow traktuje jak indian w ameryce kolionalisci….

    1. popieram Twoje zdanie pomimo faktu że jestem zagorzałym gorolem to zgadzam się że powinna być też flaga woj. Śląskiego w końcu mieszkamy na śląsku i nie powinniśmy się tego faktu wstydzić…
      pozdrawiam

  3. Super sprawa, zobaczyłem ranking i na tle naszych sąsiadów wyglądamy bardzo dobrze. Patriotyzm w Jastrzębiu ma się dobrze, co było widać w 2018 roku na Marszu Niepodległości w naszym mieście.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny