Mamy “Mural Roku” na Śląskiej!

„Mural przy ulicy Śląskiej, stworzony z okazji 40-lecia Porozumienia Jastrzębskiego, został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie” – cieszą się w jastrzębskim magistracie.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Zaszczytny tytuł ‘Muralu Roku’ przyznała naszemu muralowi Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami. To pokłosie V edycji konkursu Inwestycja Roku. W tym roku po raz pierwszy w ramach konkursu oceniano również murale. Obraz stworzony w Jastrzębiu-Zdroju z okazji 40-lecia podpisania Porozumienia Jastrzębskiego zwyciężył w właśnie w tej kategorii” – dowiadujemy się.

Mural przy ulicy Śląskiej został odsłonięty w rocznicę podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. Jego projekt wyłoniono w ogolnopolskim konkursie. Stworzyła go Ewa Podlodowska.

„Bardzo cieszy mnie to wyróżnienie. Mural, ktory powstał w naszym mieście z okazji Porozumienia Jastrzębskiego, ma nowoczesną, nieco nieoczywistą formułę. Każdy, kto zna historię naszego miasta, dostrzeże na nim mnóstwo symboli wprost odnoszących się do treści Porozumienia Jastrzębskiego” – podkreśla prezydent Anna Hetman. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?