Matka 2 promile, ojciec prawie 2,5…

fot. pixabay

W środę, 18 sierpnia, około godziny 15.00 dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał informację, że w jednym z mieszkań nietrzeźwi rodzice opiekują się dziećmi. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Drzwi otworzyła im 36-letnia kobieta. Oprócz niej w domu znajdował się mąż, trójka dzieci oraz pracownice z Ośrodka Pomocy Społecznej. Badanie stanu trzeźwości 36-latki wykazało, że miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu, a jej 34-letni mąż prawie 2,5 promila. Dziećmi w wieku 11 miesięcy, 2,5 roku oraz 13 lat zajął się dziadek.

Teraz śledczy ustalą, czy swoim zachowaniem narazili swoje dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. O dalszym losie nieodpowiedzialnych rodziców zdecyduje sąd rodzinny. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Matka 2 promile, ojciec prawie 2,5…”

  1. Nieodpowiedzialni rodzice. Zaraz się zacznie pisanie że to 500 plus itd. Jak nie było tych pieniędzy to co ludzie nie pili? Wszystko jest dla ludzi i wypić można ale jak ma się dzieci i takie maleństwa to najważniejsza jest opieka nad nimi i trzeba być trzeżwym

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?