Mąż do żony: “Zabiję cię!”

Jastrzębscy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań dochodzi do aktów przemocy domowej. Mundurowi po przybyciu potwierdzili, że pijany i agresywny 52-latek zagrażał bezpieczeństwu żony.

fot. pixabay

Oprawcy nie było już na miejscu, odjechał osobówką w nieznanym kierunku, będąc pod wpływem alkoholu. Stróże prawa natychmiast ruszyli na poszukiwanie nietrzeźwego kierującego. Parę minut później wywiadowcy zauważyli go na ulicy Powstańców Śląskich. Badanie potwierdziło, iż mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Agresor został zatrzymany.

Jak ustalili śledczy, agresor stosował wobec swojej żony przemoc psychiczną w postaci wyzwisk oraz groził jej słowami: „Zabiję cię!” Mężczyzna został zatrzymany celem doprowadzenia do wytrzeźwienia. Dzięki uprawnieniom, jakie otrzymali policjanci w listopadzie ubiegłego roku, kiedy w życie weszła tak zwana ustawa antyprzemocowa, nakazano jastrzębianinowi opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Policjanci wydali także zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Za popełnione przestępstwa 52-latek będzie odpowiadał przed sądem. (źrodło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

    1. Edek z fabryki kredek

      Baby maja z kogo brac przyklad z ich liderki wscieklej lemparcicy dajcie mi ja na trzy dni i zrobie z niej dame pik

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?