Mecz w Nowym Sączu odwołany!

W środowe południe piłkarze GKS Jastrzębie mieli zagrać “o sześć punktów” w Nowym Sączu. Od tego pojedynku mogła zależeć “spokojna zima” dla naszego zespołu. Niestety, z uwagi na warunki atmosferyczne mecz ten nie dojdzie do skutku. Na nieco ponad godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego (!) poinformowano, iż z powodu zmrożonej murawy miejscowego stadionu spotkanie zostało odwołane. Dodajmy, że naszemu klubowi nikt nie zwróci kosztów związanych z wyjazdem…

Na razie nie znamy kolejnego terminu rozegrania tego meczu. Przed piłkarzami GieKSy jeszcze dwa bardzo istotne spotkania. W sobotę nasz zespół podejmie GKS Bełchatów, zaś w kolejny grudniowy weekend pojedzie na Resovię Rzeszów.

Przypomnijmy, że nasz Stadion Miejski od miesiąca dysponuje podgrzewaną murawą, a zatem najbliższe górnicze derby z Bełchatowem nie będą zagrożone z powodu ewentualnego zmrożenia podłoża.

Źródło: gksjastrzebie.com
Komentarze

    1. Zmrożenia murawy u nas nie będzie, gdyż istnieje coś takiego jak prognoza pogody,według której weekend ma być ciepły z kilkoma kreskami na plusie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny