Miasto dalej kusi inwestorów

„W mieście powstaje baza terenów inwestycyjnych, która będzie zawierać oferty nieruchomości prywatnych” – informuje jastrzębski magistrat.

grafika: UM Jastrzębie-Zdrój

Założeniem bazy jest umożliwienie potencjalnym inwestorom dotarcia do jak największej liczby ofert spełniających ich wymagania. Baza jest bezpłatna.

„Jeżeli jesteś właścicielem lub masz prawo do dysponowania terenem przeznaczonym w planie zagospodarowania pod działalność produkcyjną, usługową lub mieszkalnictwo wielorodzinne, zgłoś go do nas” – apelują miejscy urzędnicy.

Warunkiem umieszczenia oferty w bazie jest zgłoszenie jej poprzez wypełnienie krótkiego formularza, po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem bazy oraz treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej ochrony danych osobowych.

Wypełniony i podpisany formularz można złożyć osobiście w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój (kancelaria ogólna, pok. 020 A lub w Wydziale Strategii Rozwoju i Obsługi Inwestora w pokoju 102 A) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej (podpisany skan) na adres: inwestor@um.jastrzebie.pl (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Miasto dalej kusi inwestorów”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry