Miasto oferuje ulgę dla barów

„Choć ograniczenia w prowadzenia działalności gospodarczej dotknęły wiele branż, przedsiębiorcy nie zostają pozostawieni sami sobie. Jedną z form wsparcia, jakie oferuje miasto, jest zwolnienie z podatku od nieruchomości” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. pixabay

„Gospodarka to system naczyń połączonych. Ograniczenia dla przedsiębiorstw dotykają nie tylko ich samych, ale mają wpływ na całe miasto” – podkreśla prezydent Anna Hetman.

„W Jastrzębiu-Zdroju działa ponad 70 lokali gastronomicznych – kawiarni, restauracji, barów. Wszystkie mogą skorzystać z ulgi, podobnie jak przedsiębiorcy z innych branż, które zostały objęte rządowym zakazem prowadzenia działalności. Poza gastronomią są to między innymi baseny, siłownie, kluby fitness, domy weselne, hotele i niektóre sklepy w galeriach handlowych” – dowiadujemy się.

Aby skorzystać ze zwolnienia z podatku za luty 2021 roku wystarczy złożyć korektę deklaracji lub informacji na podatek od nieruchomości oraz wypełnić formularz informacji o negatywnych skutkach finansowych pandemii dla przedsiębiorców. Zainteresowani mają czas do 30 czerwca 2021 roku. Formularze są dostępne w Wydziale Podatków i Opłat.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 47 85 281. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Miasto oferuje ulgę dla barów”

 1. A kiedy my zwykli podatnicy zostaniemy zwolnieni od podatku od nieruchomości a nie wręcz przeciwnie zostaliśmy znów podatek podniesiony od nieruchomości i domów mieszkalnych , czyżby nas pandemia nie dotyczy i nie dosięgła . Hipokryzji ciąg dalszy.///////////////////

  1. Dżordż Lowerboj

   Ale ty się żalisz, czy chwalisz, że masz dom?

   Jeżeli ciebie nie stać na podatek, ale stać na dom, to sprzedaj dom, będziesz miał na zaległy podatek.

   W czym problem? Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy publicznie wylewają swoje żale w poszukiwaniu… czego… litości? To jest żałosne!

 2. U nas działa już dłuższy czas fitness na 1 maja, była policja i na tym się skończyło. Jak nie o mówią. Przyjechali i pojechali.

  1. I po co o tym klepiesz publicznie ? Kto chce ten wie, a teraz będą musieli podjąć interwencję. Przez takich durni mamy co rusz zwiększanie obostrzenia !!!! Ćwicz sobie tylko się nie chwal!!!!

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny