Miasto podpisało umowę z ZUS-em

W ramach umowy w Jastrzębiu-Zdroju prowadzone będą warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców (fot. UM Jastrzębie-Zdrój)

Z inicjatywy prezydent Anny Hetman podpisana została umowa o współpracy naszego miasta z rybnickim oddziałem ZUS-u na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

„Z chwilą podpisania porozumienia podejmujemy wspólne działania w zakresie wspierania rozwoju przedsiębiorczości w mieście. Naszym celem jest zagwarantowanie kompleksowości oferty skierowanej do jastrzębskiego biznesu, która przyczyni się do stworzenia korzystnych warunków do rozwoju firm w mieście i dywersyfikacji gospodarczej Jastrzębia-Zdroju” – mówi prezydent Anna Hetman.

W ramach umowy w Jastrzębiu-Zdroju prowadzone będą warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców. Będą miały charakter zarówno grupowy, jak i indywidualny. A tematyka będzie dostosowana do potrzeb jastrzębskich przedsiębiorców bądź osób i firm, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem.

„Już teraz mogę powiedzieć, że cykliczne szkolenia i warsztaty będą dotyczyły zagadnień związanych z podleganiem ubezpieczeniom społecznym osób prowadzących działalność gospodarczą. Z naszej strony zapewniamy także bezpłatne materiały dla uczestników” – powiedział Władysław Świątek, dyrektor rybnickiego oddziału ZUS.

Szkolenia będą organizowane w punkcie „Biznes na okrągło”. Ponadto raz w miesiącu będzie tam pełnił dyżur pracownik Oddziału ZUS w Rybniku. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Miasto podpisało umowę z ZUS-em”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny