Miasto szuka dyrektora. Będzie urzędował w Łaźni…

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, zarządza ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Instytutu Dziedzictwa i Dialogu – Łaźnia Moszczenica w Jastrzębiu-Zdroju” – informuje jastrzębski magistrat.

Dalej dowiadujemy się, że dokumenty w zamkniętej kopercie – z dopiskiem „Nabór na stanowisko dyrektora Instytutu Dziedzictwa i Dialogu – Łaźnia Moszczenica w Jastrzębiu-Zdroju” – należy składać osobiście w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój, w Kancelarii Ogólnej lub listownie na adres: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, w terminie do dnia 31 sierpnia 2021 r. (decyduje data wpływu oferty do Urzędu).

A jakich predyspozycji oczekuje się od „wymarzonego” kandydata? Otóż, powinien między innymi posiadać wykształcenie wyższe, nieposzlakowaną opinię i wysokie kompetencje społeczne w relacjach z pracownikami i klientami, idealnie, gdyby wykazał się znajomością problematyki, będącej przedmiotem działalności Instytutu Dziedzictwa i Dialogu – Łaźnia Moszczenica, przydałaby się także znajomość zagadnień i doświadczenie w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych, w tym środków z programów Unii Europejskiej.

Chętni na nowe wyzwania, drodzy Czytelnicy?

Wpisy na temat “Miasto szuka dyrektora. Będzie urzędował w Łaźni…”

  1. Jeżeli będzie urzędował w Łaźni to niech poszukają wśród byłych łaziennych na stanowisko dyrektora.Nikt nie ma takiego doświadczenia w zarządzaniu łaźniami jak osoby właśnie z tej grupy zawodowej jakimi są łazienni.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?