Euro 2020: Mamy Strefę Kibica!

Miasto Jastrzębie-Zdrój wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizuje z okazji zbliżającego się Euro 2020 “Strefę Kibica”! Wszyscy fani futbolu będą mogli obejrzeć mecze Mistrzostw Europy na wielkim ekranie (15 metrów kw.) umiejscowionym na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego. Strefa działać będzie od 11 czerwca do 11 lipca.

Warto dodać, że kibice zobaczą nie tylko mecze reprezentacji Polski (oby było ich więcej niż trzy), ale także wszystkie pozostałe spotkania. Pierwszym z nich będzie mecz otwarcia pomiędzy Włochami a Turcją, który zaplanowany jest na 11 czerwca (godz. 21:00). Na miejscu na fanów futbolu czekać będą m.in. leżaki i strefa gastronomiczna.

Podkreślić należy, iż obok “Strefy Kibica” czynne będą także atrakcje dla dzieci na wodnym placu zabaw, a zatem rodzice będą mogli zabrać na OWN również swoje pociechy. Jak poinformowała dyrektor MOSiR-u Zofia Florek, poza transmisjami meczów na wielkim ekranie będą prezentowane także seanse filmowe i kreskówki dla dzieci. Harmonogram seansów będzie uaktualniany na bieżąco.

Źródło: jastrzebie.pl

Komentarze

  1. Po co ludzi oszukują ???? te strefy kibica są NIELEGALNE i będą zamykane.
    A to komunikat TVP …..”Piłkarscy kibice nie obejrzą meczów podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej w organizowanych przez miasta strefach. Fanom piłki nożnej pozostaje kibicować swoim drużynom w domu lub korzystając z oferty lokali gastronomicznych.”

    Więc po co to ???? sfitfocia chciala zabłysnąć niekompetencją ??

  2. Już na OWNie była strefa kibica…..szybko została zlikwidowana dzięki naszym “orłom”. Tym razem będzie podobnie. Rozgrywki grupowe i do domciu…..możne jak będą mieli szczęście to nie będą ostatni.

  3. Już się nie mogę doczekać na mecz otwarcia później o wszystko i mój ulubiony który zawsze wygrywają o honor i to będzie na tyle kopaczy

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny