Miasto wypromuje OWN i Park Zdrojowy

„Wspólny projekt Jastrzębia-Zdroju i Karwiny zatwierdzony. W sąsiedztwie Żelaznego Szlaku Rowerowego powstaną punkty do ładowania rowerów oraz stacje naprawcze” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Na jastrzębskim odcinku powstaną dwie stacje do ładowania rowerów elektrycznych o napięciu 230V oraz dwie samoobsługowe stacje do naprawy rowerów. Cztery zewnętrzne ładowarki ulokowane będą w Karwinie.

Projekt zakłada również promocję innych atrakcji przyrodniczo-kulturowych, usytuowanych w bliskim sąsiedztwie szlaku, takich jak Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego z tężnią solankową, historyczna dzielnica Jastrzębia-Zdroju z zabytkowym Parkiem Zdrojowym oraz Karwińskie Morze, Park Bożeny Nemcowej i Uzdrowisko Darkov w Karwinie. Działania mają zachęcić turystów do planowania dłuższych pobytów w naszym przygranicznym regionie.

W ramach projektu zostanie opracowana i wdrożona wspólna kampania reklamowa Żelaznego Szlaku Rowerowego oraz powstanie plan komunikacji marketingowej z modelem zarządzania. Partnerzy projektu wezmą udział w warsztatach z marketingu marki turystycznej, które pozwolą wypracować kierunki, zadania i podział ról przyszłej promocji wspólnego produktu turystycznego.

Decyzją Euroregionalnego Komitetu Sterującego Euroregionu Śląsk Cieszyński projekt zatwierdzono do dofinansowania. Jego całkowity koszt wyniesie 45 113,00 euro. Realizacja projektu ma rozpocząć się w maju. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. “powstaną dwie stacje do ładowania rowerów elektrycznych o napięciu 230V oraz dwie samoobsługowe stacje do naprawy rowerów”

    Mozna wiedziec, na co te 45 tys.€ bedzie wydane. Te dwa gniazdka elektryczne tyle nie moga kosztowac.
    Wyglada na to, ze kupa kasy wydana bedzie na jakies duperele.

  2. Czyli ktoś pociągnie te 45 tyś euro na własne konto za kilka fotek, które nic nie zmienią !!!.
    Przekręt jakich wiele w tutejszym urzędzie.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny