Międzywojewódzki sukces Koki

Troje zawodników Klubu Judo Koka stanęło na podium Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w miniony weekend w Bielsku-Białej. W tych prestiżowych zmaganiach złoto w kategorii do 42 kg wywalczył Maksymilian Buczak, natomiast komplet medalowych zdobyczy uzupełniły Anna Kutyła i Kinga Nowak, które stanęły odpowiednio na drugim i trzecim miejscu w kategorii dziewcząt do 48 kg.

Obok jastrzębskich medalistów ekipę trenerów Mateusza Klimka, Rafała Mączyńskiego i Szymona Szefera reprezentowali także Dominik Buczak (7. miejsce w kategorii 60 kg), Yann Bujak (II runda, 60 kg) i Kamil Szymanek (I runda, 55 kg).

Przypomnijmy, że również w miniony weekend w pobliskim Szczyrku brąz Pucharu Europy Kadetów wywalczyła starsza koleżanka naszych bielskich medalistów, Oliwia Kutyła (czytaj więcej >>).

Źródło: Facebook / Klub Judo Koka