Miejski będzie gotowy na hit z ŁKS!

Fot. gksjastrzebie.com

W dzisiejszych nienormalnych czasach informacje o tym, że “coś będzie na czas” są na wagę złota. Dlatego tym bardziej musi cieszyć, iż montaż podgrzewanej murawy oraz systemu nawadniania murawy Stadionu Miejskiego idzie zgodnie z planem i, o ile nie wydarzy się pogodowy kataklizm, to – tak jak zapowiadano – piłkarze GKS Jastrzębie wrócą na własny obiekt zaplanowanym na 14 listopada pojedynkiem ze zmierzającym do ekstraklasy ŁKS-em Łódź.

– To spotkanie nie jest zagrożone – powiedział wicedyrektor MOSiR-u Michał Szelong w rozmowie z oficjalną stroną GieKSy.

Zarazem jednak pewnym jest, iż podopieczni Pawła Ściebury nie będą mogli rozegrać przy Harcerskiej pucharowego meczu z Puszczą Niepołomice, zaplanowanego na 4 listopada. W takim wypadku najbardziej prawdopodobne jest, że GieKSa po raz trzeci w tym sezonie będzie “gospodarzyć” w Wodzisławiu.

– Są zerowe szanse, że do tego dnia (4 listopada – przyp. red.) będzie można korzystać z murawy stadionu. Chociaż prace przez wykonawcę zostały ukończone, to zostają kwestie formalne, terminy administracyjne, czyli przeprowadzenie wszelkich prób oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji technicznej z dostawcą energii po wykonaniu prac II etapu, wykonanie dokumentacji z zakresu zakończenia budowy w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego dla Miasta Jastrzębie-Zdrój, uwzględniając terminy administracyjne wynikające z aktualnych przepisów i obostrzeń wynikających z ustawy Covid-19 – wyjaśnił Michał Szelong.

Szczegółowe informacje o dotychczas przeprowadzonych pracach w wywiadzie z wicedyrektorem MOSiR-u [gksjastrzebie.com].

Komentarze

Wpisy na temat “Miejski będzie gotowy na hit z ŁKS!”

    1. Z 2 cyfrową cię akurat poniosło hehehe ale kto zmierza w kierunku ekstraklasy to widać. A kto jest dawcą punktów to widać. Wystarczy obrócić tabele.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny