Mieszkania nadal w cenie

fot. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Zasoby mieszkaniowe Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej są nadal w cenie. Na ostatnim posiedzeniu Zarząd przychylił się do kolejnych 20 wniosków o członkostwo w GSM. Od początku roku rozpatrzono już około 200 takich wniosków. Wskazuje to wyraźnie, że jej mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Wynika to głównie z atrakcyjności samych mieszkań, ale również z aktywnej staranność Spółdzielni o swoje zasoby. Przeprowadzane są bieżące remonty i renowacje, a także modernizacje instalacji, ocieplania czy inne nowoczesne wdrożenia, jak chociażby elektroniczny system obsługi mieszkańców e-Mieszkaniec.

„Zainteresowanie naszymi mieszkaniami nie maleje mimo pandemii. Wszystkie mieszkania sprzedawane są na przysłowiowym ‘pniu’ i w tej chwili nie mamy żadnych wolnych mieszkań. Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń” – mówi Gerard Weychert.

Gorzej przedstawia się sytuacja w zasobach lokali użytkowych. Niestety, tutaj mocno odbija się trudna sytuacja gospodarcza wynikająca z pandemii. Niemniej prezes Weychert zachęca przedsiębiorców szukających lokalu do kontaktu z GSM. Zapewnia, że każda taka potrzeba będzie rozpatrywana indywidualnie. (materiał sponsorowany)

Badania prenatalne

Badania Prenatalne NFZ.
Wyliczenie ryzyka możliwości
wystąpienia chorób genetycznych,
wykluczenie wad rozwojowych płodu,
potwierdzenie dobrostanu płodu.

Czytaj więcej »

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny