Mogą odpracować swoje długi. Skorzystają?

„Osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą wziąć udział w Programie Realizacji Świadczeń Wzajemnych” – informuje jastrzębski magistrat. „Program adresowany jest do osób, które wykorzystują lokale należące do miasta, a ich zaległości w opłatach przekraczają już 6 miesięcy. W ramach zawartej umowy można odpracować całość lub część zaległości. Minimalna stawka oferowana w programie to 18,30 zł. Brutto” – dowiadujemy się.

Program Realizacji Świadczeń Wzajemnych funkcjonuje w naszym mieście od 2015 roku. Szczegółowe wiadomości związane z uczestnictwem w programie można uzyskać pod numerem telefonu: 32 47 87 005. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Aśka jak ma 100 lat to już jest bardzo stary ty piszesz że na stare lata pujdzie do domu starców to się dupy nie trzyma ,coś ty studiowała że w dyskoncie robisz???

 2. Uczciwego nachodzą za 1-2 zł niedopłaty, a nierobom umarzają lub za zgarnianie liści odpuszczą. Co za p…xyj..ny system.
  Komuno wróć bo wyginiemy.

 3. To ja płacę bo wstyd nieplacić czynszu i niewyladawac pod mostem a palogia se odpracuje połowę a resztę umorzą i gdzie ta sprawiedliwość to stencel masz rację ale co zrobic

 4. Do lowerboja
  To podaj numer bo ja szukam męża sponsora
  Mam wyższe wykształcenie prawko a pracuje w żabce
  Zatkało kakako
  Głupie gadanie ze postawiłem na samokształcenie pewnie masz że sto lat i na stare lata zamieszkasz w tym domu.

  1. Dżordż Lowerboj

   Łatwo ferować wyroki, kiedy się nie zna szczegółów.

   Wyższe wykształcenie i pracujesz w Żabce? Żadna praca nie hańbi, ale bez przesady.

   Jeśli jesteś ambitna, to zamiast męża sponsora, pwinnaś poszukać lepszej pracy. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

  2. Dżordż Lowerboj

   I jeszcze jedno.

   Tak ze dwa lata temu podałem na łamach JasNetu kontakt na mnie i dokładnie opisałem, gdzie można zahaczyć się o fajną i dobrze płatną pracę, jak moja.

   I wiesz co? Z większą ilością złośliwości, zgryźliwości, zawiści i zazdrości jak wtedy, nigdy się nie spotkałem, dlatego nie zamierzam powtarzać tamtego błędu.

  3. Cóż wyższe wykształcenie nie znaczy że jesteś madra i inteligentna skoro wylądowałaś w żabce. Co zatkało kakao? Prawdopodobnie wybrałaś nie ten kierunek studiów,masz jeszcze szanse na karierę w biedronce,tam też dużo po studiach pracuje szczególnie po psychologi

   1. Cóż brak jakiekolwiek szkoły znaczy też że znalazłeś pracę pod ziemią, tylko dlatego że nosisz spodnie, bo tylko tam mogłeś się znaleźć. co zatkało kakao? Prawdopodobnie jak Cie tam na dole zasypie, twoja druga połowa będzie musiała tam pracować no chybaze stanie pod latarnią.

    1. Dżordż lowerboj

     Słuchaj, ja tu jestem tylko po to, żeby być gwiazdą komentarzy. Coś tam sobie napiszę (zazwyczaj nic mądrego), bo mi się nudzi. A mój drugi nick to DR OETKER TO TEŻ LEKARZ. Pozdrawiam i nie bierz mnie na serio. Moja głupota lata.

  4. Ja Was nie rozumiem, kobieta pisze ze pracuje w sklepie po studiach, to Was dziwi? Jastrzębie to nie wielka metropolita może jest po jakiś zaocznych studiach a bez znajomości ciężko żeby gdzieś coś lepszego znalazła. Jak można tak pisać i ją pogrążać…
   Nie lubicie kobiet czy jak?

  5. Niedouczona lub niedowartościowana wylewa swoje żale i czeka na 500+.
   Jak nie masz swoich sukcesów to chociaż ciesz się sukcesem innych. Będzie ci o wiele łatwiej żyć w tym grajdołku.

 5. Dżordż Lowerboj

  Brawo.

  Kolejny program do promowania patologii i nieróbstwa.

  Sam musiałem zapracować sobie na kupno mojej najpierw kawalerki, potem dołożyłem i kupiłem M-4, a potem mój pierwszy dom z malutką działeczką, a teraz 5 hektarów z lasem i domem o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Da się? I wcale nie pochodzę z bogatej rodziny. Wręcz przeciwnie. Postawiłem na samokształcenie. W firmie zostałem pracownikiem roku 2020 a za nagrodę zamierzam sobie kupić nowiutki samochód terenowy. Nadal mieszkam w Jastrzębiu.

  1. Chu* mnie bierze jak widzę te socjalne bloki a przed nimi takie fury poparkowane… Wywalić nierobów do ściany drzewo nosić

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skup aut

Skup, złomowanie samochodów.
Gotówka i umowa od ręki.
Dojazd do klienta.
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

Czytaj więcej »

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych,
aktualizacja mapy zasadniczej,
inwentaryzacja powykonawcza budynków i przyłączy,
wytyczenie budynków,
podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny