Moszczenica lepsza od Piasta

Źródło: Facebook / UKS Orzeł Moszczenica

Młodzieżowe ekipy Orła Moszczenica zaliczą do udanych miniony weekend. Piłkarze z rocznika 2008 odnieśli cenny triumf w Cieszynie, natomiast ich młodsi koledzy nieźle zaprezentowali się w pobliskim Pogwizdowie, gdzie wywalczyli drugie miejsce.

Ekipa młodzików Orła Moszczenica (2008-2009) wygrała trzecią edycję CKS Piast Cup w Cieszynie, pozostawiając w pokonanym polu dwie drużyny gospodarzy, czyli Piasta Cieszyn, a także UKS Lisek Milówka, Iskrę Pszczyna i MKS Żory. Dodajmy, że nasz zespół wygrał wszystkie spotkania, a w najważniejszym starciu nie dał szans miejscowemu Piastowi, zwyciężając 3:0.

Z kolei dwa zespoły Orła z rocznika 2010 i młodszych powalczyły w Pogwizdowie, gdzie pierwsza ekipa z Moszczenicy zajęła drugie miejsce, zaś składająca się z piłkarzy rozpoczynających dopiero przygodę z futbolem druga drużyna – szóste. Obok Olzy Pogwizdów i Orła Moszczenica w turnieju walczyła też Spójnia Zebrzydowice. Warto dodać, że najlepszym bramkarzem Halowego Turnieju w Pogwizdowie wybrany został golkiper Orła Szymon Zdziebłogościć, natomiast do “all stars” zmagań trafił Jan Gawełczyk.

Źródło: Facebook / UKS Orzeł Moszczenica

Komentarze

Wpisy na temat “Moszczenica lepsza od Piasta”

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny