MZK: Wchodzimy tylko przednimi drzwiami!

“Przypominamy, że w komunikacji zbiorowej obowiązują także inne obostrzenia. Przede wszystkim obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zasada wchodzenia przednimi drzwiami” – czytamy na stronie MZK Jastrzębie

Jak poinformował Międzygminny Związek Komunikacyjny, od soboty, 17 października, w komunikacji miejskiej obowiązują nowe ograniczenia. W praktyce oznacza to – zarówno w żółtej, jak i czerwonej strefie – limit 50 procent miejsc siedzących lub 30 procent wszystkich miejsc. Czyli maksymalnie 30 osób w standardowym autobusie MZK.

„Niemal wszystkie miasta i gminy objęte działalnością MZK znajdują się w strefie żółtej. Wyjątkiem są Zebrzydowice (powiat cieszyński) – strefa czerwona. Przypominamy, że w komunikacji zbiorowej obowiązują także inne obostrzenia. Przede wszystkim obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zasada wchodzenia przednimi drzwiami. Zalecamy również doładowanie e-biletu za pośrednictwem strony https://e-biletmzkjastrzebie.com/ lub jego zakup na telefon” – czytamy na stronie MZK Jastrzębie. (źródło: MZK Jastrzębie)

Wpisy na temat “MZK: Wchodzimy tylko przednimi drzwiami!”

  1. Kierowcy otwierają wszytskie drzwi a pani dyrektor to widać że powinna sama kontrole zrobić w końcu sa kamery i wystraczy obejrzeć wtedy widać jak kierowca pani zaleceń przestrzega.

  2. To niech pani dyrektor to robi kontrolę lub posprawdzaj kamery którymi drzwiami się chodzi bo jakoś kierowca otwiera wszystkie drzwi i ludzie wchodzą wszystkimi drzwiami. Nawet jak stali w autobusie młodzi niedaleko kierowcy to nie zwracam uwagi że są bez maseczek tylko mieli pod brodą.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe, gładzie, malowanie, sufity podwieszane, sufity napinane, panele podłogowe i ścienne, montaż drzwi i parapetów. meble

Czytaj więcej »
Przewiń do góry