Na “czołówkę” z autobusem? Był już 7-krotnie karany…

W środę, 30 grudnia, około godziny 15.00 kierowca samochodu marki ford, 26-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, jadąc ulicą Powstańców Śląskich, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w autobus komunikacji miejskiej.

Po przyjeździe na miejsce policjantów okazało się, że sprawca kolizji nie stosuje się do wyroku sądowego. Aktualnie posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W systemach informatycznych ujawniono także, że młody mężczyzna był już siedmiokrotnie karany za jazdę bez wymaganych uprawnień. Na szczęście na skutek zderzenia nikomu nic się nie stało. Autobusem podróżowało dwóch pasażerów. Dowody rejestracyjne pojazdów zostały zatrzymane. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. I to jest właśnie efekt polityki “…zagrożone karą…”. Już za 2-3 razem powinni mu dowalić maksa z odsiadką włącznie to by dotarło do mózgu.

  1. Dżordż Lowerboj

   100/100
   Ja bym się nie cackał i dowalił z milion złotych kary.
   Nie ma? To do chwilówki delikwenta i niech rodzina spłaca do końca życia.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny