Na święta okradł własną babcię

Tym razem to prawdziwy wnuczek okradł swoją babcię. W nocy z 23/24 grudnia 2020 roku mężczyzna ukradł z jej domu torebkę, w której znajdowały się dokumenty, karta bankomatowa oraz gotówka w kwocie 700 złotych. Zaniepokojona i bezradna kobieta zgłosiła sprawę policjantom.

Po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi rozpoczęli poszukiwania młodego mężczyzny. Jastrzębianin nie posiadał stałego miejsca zamieszkania, więc namierzenie go nie było takie proste. 11 kwietnia mundurowi zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie skradzioną kartę bankomatową. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży. Prokurator rejonowy zastosował wobec jastrzębianina dozór policji. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Na święta okradł własną babcię”

    1. Lili.
      To go bardzo dobrze wychowała ,mamcia
      i tatuś.Och takich pasożytów ,obiboków nie brakuje w naszym mieście .Znam takich co są na utrzymaniu rodziców ,dziadków dzisiaj mają po 40,60 lat .

    2. Złodziej jak jest to ukradnie wszędzie mnie okradła siostra której pod zerwałem kredyt a ona później nie spłacają i ja to wpłacam to co nie jest złodziejstwo i mój przypadek nie jest odosobniony jak ktoś jest pazerny

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny