Nabijają kilometry w Kyndrze

Organizatorzy cyklu Kyndra Virtual Trail opublikowali oficjalne wyniki drugiej rundy zmagań, która rozpoczęła się w grudniu i zakończyła na początku stycznia. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami najlepsi okazali się: Tomasz Nowicki, Piotr Spyrka i Piotr Lilla. Jak z nieukrywaną radością podsumowali przedstawiciele Klubu Biegacza Fartlek, na podziw zasługuje fakt, iż trójka medalistów zdołała pokonać w chłodzie przełajowy dystans 8 km w czasie poniżej 40 minut.

Obok rywalizacji open organizatorzy dokonali także klasyfikacji w innych kategoriach. Wśród pań zdecydowanie najlepszy wynik poniżej trzech kwadransów osiągnęła Joanna Kopciowska-Wątroba, która wyprzedziła Barbarę Piwiszkis i Gabrielę Haratyk.

Z kolei w poszczególnych kategoriach wiekowych zwycięstwa odnieśli: Monika Spyrka (K18), Gabriela Haratyk (K30), Joanna Kopciowska-Wątroba (K40), Bożena Niedziołko (K50), Michał Cejer (M18), Tomasz Nowicki (M30 – tu warto dodać, iż cała trójka medalistów walczyła właśnie w tej kategorii), Marcin Bućko (M40), Dariusz Serafin (M50) oraz Wiesław Torbiński (M60). Przypomnijmy, że ostatni z wymienionych walczy także w “Run Forrest – Od Morza do Tatr” i ma już za sobą… 850 km.

– Warunki podczas trwania drugiej rundy były różne, od suchych, przez mega błoto, aż po niewielki śnieg… No ale taki mamy klimat. Gratulacje oczywiście należą się wszystkim, którzy podjęli rękawicę i zmierzyli się z bestią. Tym bardziej cieszy nas fakt, że aż trzem zawodnikom udało się zejść poniżej 40 minut, a to wymaga na prawdę dużego powera – czytamy na profilu KB Fartlek na Facebooku.

Aktualnie rozgrywana jest trzecia runda Kyndra Virtual Trail, która potrwa do 29 stycznia. Tym razem uczestnicy mają do pokonania 7 km w ulubionym lesie naszych biegaczy.

Źródło: Facebook / KB Fartlek >>

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny