Nadal wystawiają mandaty za maseczki

Jastrzębscy mundurowi przez ostatni weekend zostali wezwani do 94 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 3 osoby do wytrzeźwienia. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 9 kolizji drogowych oraz 2 interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem. Zostały zatrzymane 2 osoby poszukiwane. Stróże prawa wystawili 14 mandatów, 2 pouczenia oraz skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Władza odejdzie, oni zostaną !!…..
  Na razie myślą że są bezkarni, tak jak dawni milicjanci, którzy teraz są na nędznych emeryturach za swoje wyczyny z przeszłości.
  Z drugiej strony się nie dziwię, że wykonują to co im powiedzą. Zapoznajcie się dokładnie z warunkami naboru do policji. Aplikant z IQ wyższym niż 88-92 nie ma szansy. Za bystry i może nie wykonać rozkazu. Takie czasy, potrzebny jest posłuszny a nie bystry.

 2. Wszyscy zakładają maseczki dla swojej ochrony i pilnują by inni je tez nosili a to że każdy nosi je na brodzie z odkrytym nosem to już nieistotne 🙂 Ważne żeby przestrzegać zasad 🙂 hahahaha

 3. Normslny policjant za brak xbędnego namordnika pouczy (bo mu „góra” karze). Posłuszny zomol kara mandatami… pamiętajcie ludzie nazwiska zomoli, jeśli za to bezprawie dostaniecie mandat…

  1. a jak jest inteligentny, to wie, ze nakazuja mu karac bezprawnie, a w razie odmowy mandatu i zlozenia skargi w prokuraturze – jednostka odpowie… tak wiec, jak karaja mandatami za brak masek, to sa systemowe skur…ale i ich, reka ktora ich karmi, dosiegnie – karma wraca!

 4. Bardzo dobrze że za maseczki mandaty jak debile nie rozumieją jak się od chyba juz roku mówi o noszeniu maseczke to trzeba karać najlepsza metoda to po kieszeni.

  1. Najlepsi są ludzie i przeważnie to seniorzy którzy idą w lesie, sami, zero innych ludzi maskami opatuleni tylko oczy widać. Trzeba mieć zdrowie żeby się tak dotleniać.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry