Nadal wystawiają mandaty za maseczki

Jastrzębscy mundurowi przez ostatni weekend zostali wezwani do 94 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 3 osoby do wytrzeźwienia. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” 9 kolizji drogowych oraz 2 interwencje związane z nieprawidłowym parkowaniem. Zostały zatrzymane 2 osoby poszukiwane. Stróże prawa wystawili 14 mandatów, 2 pouczenia oraz skierowali 2 wnioski o ukaranie do sądu za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Władza odejdzie, oni zostaną !!…..
  Na razie myślą że są bezkarni, tak jak dawni milicjanci, którzy teraz są na nędznych emeryturach za swoje wyczyny z przeszłości.
  Z drugiej strony się nie dziwię, że wykonują to co im powiedzą. Zapoznajcie się dokładnie z warunkami naboru do policji. Aplikant z IQ wyższym niż 88-92 nie ma szansy. Za bystry i może nie wykonać rozkazu. Takie czasy, potrzebny jest posłuszny a nie bystry.

 2. Wszyscy zakładają maseczki dla swojej ochrony i pilnują by inni je tez nosili a to że każdy nosi je na brodzie z odkrytym nosem to już nieistotne 🙂 Ważne żeby przestrzegać zasad 🙂 hahahaha

 3. Normslny policjant za brak xbędnego namordnika pouczy (bo mu “góra” karze). Posłuszny zomol kara mandatami… pamiętajcie ludzie nazwiska zomoli, jeśli za to bezprawie dostaniecie mandat…

  1. a jak jest inteligentny, to wie, ze nakazuja mu karac bezprawnie, a w razie odmowy mandatu i zlozenia skargi w prokuraturze – jednostka odpowie… tak wiec, jak karaja mandatami za brak masek, to sa systemowe skur…ale i ich, reka ktora ich karmi, dosiegnie – karma wraca!

 4. Bardzo dobrze że za maseczki mandaty jak debile nie rozumieją jak się od chyba juz roku mówi o noszeniu maseczke to trzeba karać najlepsza metoda to po kieszeni.

  1. Najlepsi są ludzie i przeważnie to seniorzy którzy idą w lesie, sami, zero innych ludzi maskami opatuleni tylko oczy widać. Trzeba mieć zdrowie żeby się tak dotleniać.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Geodezja

Sporządzenie mapy do celów projektowych, aktualizacja mapy zasadniczej, inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy, wytyczenie budynków, podział nieruchomości.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny