Zagoszczą u nas najlepsze Polki

Od 4 do 6 grudnia Hala Widowiskowo-Sportowa będzie areną Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet do lat osiemnastu. W imprezie z udziałem najlepszych futsalistek w kraju wystąpi szesnaście najlepszych polskich ekip. Wśród nich nie będzie żadnej drużyny z Jastrzębia-Zdroju, w związku z czym za “naszą” ekipę będziemy mogli uznać SWD Wodzisław Śląski, którą poprowadzi jastrzębski trener Radosław Borowski.

W swojej grupie C wodzisławianki zagrają z UKS SMS Łódź, FSA Kraków i Stomilankami Olsztyn. W pozostałych trzech grupach powalczą: Staszkówka Jelna, AZS UJ Kraków, Rekord Bielsko-Biała i UKS SMS II Łódź (grupa A), Bielawianka Bielawa, Wierzbowianka, ROW Rybnik i AZS UMCS Lublin (B) oraz Pogoń Tczew, AZS UAM Poznań, Wanda Kraków i LUKS Astoria Szczerców. Do fazy play-off awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.

W piątek, 4 grudnia rozgrywki rozpoczną się o godz. 13:00 i zakończą się ok. 17:40. W sobotę rywalizacja trwać będzie od 8:30 do 21:40, zaś w niedzielę – od 9:00 do 16:50.

Źródło: MOSiR Jastrzębie

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny