Najpierw pięścią w twarz, potem szczuli psem

fot. pixabay

Policjanci z Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie oraz podjudzanie psa rasy owczarek niemiecki w celu pogryzienia poszkodowanych. Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, do zdarzenia doszło 27 listopada 2020 roku – przed godziną 19.00 – na ulicy Wielkopolskiej w rejonie sklepu spożywczego. Dwóch mężczyzn wraz z psem zaatakowało trzech nastolatków. Jeden z pokrzywdzonych został uderzony pięścią w twarz, dwóch – pogryzionych przez psa.

„Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym osobiście, mailowo – kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie – 47 85 542 80” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. HEHEHHE 27 listopad 2020r, doszło do zdarzenia a dziś mamy10 maja 2021r ale ktoś ma zapłon gratuluje i życzę powodzenia, przestępcy od pół roku są bez karni ,a człowiek wyjdzie z domu bez maski i już mu wlepiają mandacik a co!, po co łapać prawdziwych zbirów jak można karać zwykłych obywateli BRAWO POLICJA!!!!
  średnia musi się zgadzać!

  1. Dokładnie, zeszmacili się jak tu mieć do nich chodź troche szacunku, nie da się.Masz tu takiego w rodzinie i katastrofa.

   1. Stary człowiek i ......

    Jak byś Ty musiał na zmiany pilnować 24h na dobę pewnego domu w Warszawie, to też byś nie miał czasu na pierdoły i biurokrację w pracy. Są ważniejsze sprawy a nie byle pobicia 😉

 2. I znowu apel do konfidentów, kolaborantów i kapusiów.

  Gdzie ten nasz słynny jastrzębski monitoring? No gdzie?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?